Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Elvetia- partea a 4-a


Recommended Posts

Saru`mana!Chiar si copii s-au simtit minunat cu voi,ei nu se lipesc asa usor de lume necunoscuta.Chiar ca a fost frumos.Mancarca buna,bauturica buna,atmosfera degajata,fiecare s-a simtit bine,nestanjenit,nu s-a simtit nimeni batut in cuie...ce frumos!Sigur ca ne vom reintalni!La toamna va face Martin Rehpfeffer,mmm... hi hi hi,m-am pus bine cu nomenclatura!hi hi hi...[:D] Noapte buna,Anouschka[pup] A,sa nu uit!Multumesc pentru "pupici"(baci)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La toate elvetiencele de pe forum, Iulia, Ana, Iren, Laura, Gini, Adela si Danelutza, un An Nou Buuuun, cu bucurii si sa va aduca ce va doriti fiecare. Scuze pentru absenta indelungata. Iulia, multumesc pentru mail si sms, sper sa ne auzim curand. Danelutza, tie iti doresc in mod special o sarcina usoara in continuare, o nastere fara complicatii si un bebe sanatos. Nu de mult am fost si eu insarcinata si imi aduc aminte perfect de fiecare faza. Imi aduc aminte ce incantata am fost cand doctorul mi-a zis prima data greutatea bebeului, asta era cand avea 147 grame. Frohes Neues Jahr![cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, duamnelor, reveniti-va din chef si mai dati cu subsemnatu si p-aci, ca deja eram pe pagina 3, nu ne mai gaseste nimeni care vrea sa dea binete la elvetieni! [:D] Cum v-ati distrat, hai, veniti cu amanunte, ca-s curioasa! deh, sint fumeie! Noi am stat loco si am avut o noapte romantica, numa noi doi, ca plozii dormeau si ne-au lasat sa ne destraba aaa, sa ne desfasuram [:D] Ne-am imbracat la tol festiv, am ciocnit sampanie- fara alcool [:D]- la miezu noptii, ne-am distrat cu muzica nemteasca- btw, ati auzit vreodata Obladi, Oblada de la Bitalsi interpretat la acordeon, in germana? Suna absolut demential [:D][alcool] Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[colegi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, fetelor, ce mai faceti? voi ce spuneti de noile legi in legatura cu alcoolul la volan? pana aku era 0.8 permis, aku e 0.5. si amenzile- de om nebun. haideti sa va povestesc: - intre 0,5 si 0,7%: permisul ridicat pe 3 luni si o amenda de 500CHF - intre 0,7 si 0,8: permisul ridicat pe 1 ani + amenda de... 40'000 CHf (sunt nebuni de tot oamenii astia!!!) - de la 0,8 permisul anulat si dosar penal Cine mai are curajul sa conduca atunci cand bea un pahar? [:D] De aku cand ne mai intalnim la un paharel vin cu bicicleta[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTZI ANI FETELOR. Sa va aduca acest an tot ce va doritzi, eu am fost cumintzica asa ca mie imi aduce anul... pe la jumatatea lui iunie. Cami, multzumesc din suflet pentru urari. Nu am mai scris dinainte de Craciun, am facut amniocenteza, saptamina trecuta au venit rezultatele si mi-au spus ca totul e in regula cu bebelusul. Acum m-am mai linistit, dar sint nerabdatoare ca azi am intrat in a 19-a saptamina si bebelusul meu doarme, nu da din picioruse, nu l-am simtzit inca. Dar tot de saptamina trecuta am inceput sa sughit din 10 in 10 minute, am impresia ca am un cocos in casa, un sughit de ala prelungit de parca as cinta. Cred ca bebelusul vrea sa vorbeasca cu mine, daca nu-i spun nimic... ma apuca iar sughitzul, parca as fi un om beat. Apropo, fetelor in Elvetzia asta mititica nu se gaseste halva, ca parca as minca o bucatzica. Va pupicesc dulce si va doresc un an cit mai bun. Daniela [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...