Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Elvetia- partea a 4-a


Recommended Posts

Ufff, ce va invidiez ca statzi atit aproape una de alta iar eu sint atit de departe. Daca avetzi nevoie de caldura din partea elvetzienilor, caci sint si din astia aici, venitzi in partea italiana, e mai multa caldura ca la noi romanii. Si mai intilnesti si cite un italian mai capcaun, tot ca la noi romanii. Dar am promis ca va tzin la curent cum mai stam noi, adica eu si bebitzul. Ieri am fost la doftor si surpriza... bebitzul pe care noi il chemam de zor TIBERIO, e de fapt fetitza, asa ca, dupa cum spunea doctorul ca are picioare frumoase, vom avea ... o balerina in familie. Sotzul a plins de bucurie si si-a cerut scuze de la burtica pentru ca a gindit ca doctorul va spune baiat, a spus ca o iubeste la fel de mult, ca o sa aiba cine sa-i calce camasile si ca stie ca va fi smechera si va profita de tati. Apropo, Iren tu ai facut cursuri de pregatire pentru nastere ?! Si daca da, in ce constau. Va trimit la toate pupici din partea calda a Elvetziei. Daniela [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Danielutza, pe cuvant ca am avut o presimtzire ca o sa fie fetitza! mi-ai facut o mare bucurie. de ce? nu stiu, mi-s ataaat de dragi fetitzele! si baietzeii, dar ca mama de fetitza, asta e! acu zi-ne numele scumpetei! ma bucur pentru voi si sa dea Domnul sa fie totul bine. syd, bine-ai venit, uite, aici suntem o multzime de romancutze dornice de nou veniti(e) si bine-dispuse. speram sa petreci momente frumoase la noi! Anita, io zic mai bine sa astepti sa te sunam, ca io o cunosc pe Iren: paaana ne imbracam, paaana ajungem, mi-e sa nu se faca 12 si sa trebuiasca sa astepti. Mai bine asha, te sunam cum plecam de acasa, ca de la Iren avem cam 15 minute cu mashina. nu vreau sa stai cu puiul sa ne astepti. in fatza la manoooor??? da unde-i manorul??? stai sa-mi aduc aminte! io stiu unde-i C&A, mai stiu unde-i migros, mai stiu unde-i H&M, da Manorul, zau ca nu-mi amintesc. hai mai bine sa ne intalnim in restaurantul ala mic de la migros, la PLAZA acolo. Ce zici? asta ca sa nu ne ratacim. spune-mi te rog daca trebuie sa fii luni la 12 la masa cand vine sotziorul, ca sa vedem cum ne incadram in timp, ori reushim sa venim inainte, ori dupa orele 13. Julie, am fost la film cu sotziorul si acu abia m-am intors. fain film, mi-a placut tare mult, un film argentinian foarte nostim si totushi profund. Va pup pe toate si dormitzi bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lorelei,manorul e in shoppi dar vad ca tu stii mai bine tivoli.nici o preblema,ne putem intalni in fata la rest migroului "mi gusto" si dupa 13.30 ar fii super(daca puteti)pt ca steven pleaca inapoi la servici pe la 13.15. oricum eu astept sa ma sunati cand sunteti acolo,ok?[recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am jucat la concursuri primite prin posta,am primit raspuns de la PRO VITALIS, e tragerea la sorti,milioane ,masina sau bani lichizi[cool],daca nu, fiecare cuplu care poate sa mai aduca un cuplu ,primeste un cadou de 500fr.Se desfasoara la un restaurant. E teapa [duel]sau ma inscriu la petrecere?nici nu stiu cine plateste masa,daca suntem invitati[?].barbatul n-o sa vina ca nu crede in asa ceva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...