Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Elvetia- partea a 4-a


Recommended Posts

Syd,mie imi miroase a teapa!V-au informat numai asupra "premiilor" pe care nu o sa le vezi doar in poze si nu v-au informat asupra costurilor cinei?Primisem si eu o data ceva de genul asta si multe alte bazaconii la care nu am luat parte.Daca barbatul tau nu vrea,nu da loc de discutii cu el pentru praful in ochi aruncat de o firma.Stim noi cum e cu aceste castiguri.Daca ar fi vrut si barbatul ati fi putut-o considera ca pe o cina,dar asa...eu nu m-as duce. Ne spui si noua mai multe despre tine,ar trebui sa o facem si noi,ca sa stiti si voi cu cine "vorbiti".Eu ma duc la bucatarie unde voi face o paine cu Maria si dupa aceea mai vorbim. O zi buna,fetelor![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetele din elvetia, in sfarsit reusesc si eu sa scriu ceva . De gasit v-am gasit mai de mult dar pana sa reusesc sa scriu s-a stricat calculatorul apoi am nascut. si acum stau cu puiul mare in brate care binenteles vrea si el sa scrie. Am vazut ca scrieti de St Gallen si Arbon pai eu locuiesc in Arbon si in roggwil lucreaza sotul meu. Care sunteti de pe aici?? Poate o sa ne intalnim vreodata as vrea sa vin la cheful de 8 marie dar cu un bebe mic de 3 luni.... poate doar la restaurant. La intalnirea de la konstanz am ajuns dar atunci aveam numai unul. acum va las ca deja nu se mai poate!!![V] MiraK
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na,ca ma pripii si uitai ce era foarte important![bang] Mira,sa-ti traiasca puisorul![bis]E fetita sau baietel?Ne spui si noua mai multe despre tine?Eu am santz pe disc azi.[:D]O sa va spun si eu cam ce e da capul meu,dar diseara.Acum am terminat de facut coca de paine,am de intins rufe[spala],etc,etc.Femeie casa,ce mai domle![vase]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele[flo] Am intrat pe forumul cu sforaitul la barbati.Atat am ras[:)],cu lacrimi[q],ce nu mi se intamplase de mult ,de cand am vazut-o pe prietena mea din Ro. De ieri stau tot timpul pe DC,ma ridic numai sa-i fac de mancare fetei.Numai bine citesc boacanele altora,ma simt din nou romanca,ca uitasem si ce lume traiesc. va pup[biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Juliafinti-am trimis un mesaj privat,nu stiu daca l-ai primit,de-acolo poti sa afli mai mult decat suficient despre viata mea. In general:Syd e un nume de cod,este numele lui Sydney Bristow din Alias,filmul meu preferat si actrita preferata.Am 26de ani,o fetita julia de 3 ani si jumatate,necasatorita dar traind cu tatal fetei si cu mama lui,o dulceta de femeie care vrea sa stie tot ca orice soacra.Cateodata ma dispera [bruta]ca nu-mi place sa dau explicatii,ce-am facut ,am facut ca asa credeam eu ca e mai bine,de ce sa descpic firul in patru? Nu lucrez,inebunesc in casa.Bucatareasa mediocra[yami],sportiva medie[aerob],mamica 100% care-si adora ingerasul,asa copil usor n-am pomenit,nici nu stiu ca e langa mine cand sunt ocupata. [zana] N-am nici o idee ce-o sa fac in viata,[bang]nu vreau orice serviciu,vreau sa-mi placa,sa ma duc de drag.Anul asta juli se duce la scoala,oi mai vedea in ce directie o iau.Imi pare rau ca n-am facut facultate,ca n-am fost studenta,acum cu un copil ma mai vedeti la zi? Cu dragostea stau cam prost,am impresia ca e neimpartasita,desi de iubit,m-ar iubi in felul lui,care difera total de ceea ce astept eu de la un barbat[amoras] . Imi lipseste caldura romanului,in tara am fost decat o data.Aici nici cu vecinul nu schimbi o vorba.Mai sunt doua romance in cartier dar nu am avut curaj sa le abordez,pe net e mai usor. Tocmai am facut mamaliga cu branza de oi si carnati ca aveam pofta,doar eu si fata,s-a cam strambat ea si nici mie nu mi-a placut ca nu e ca acasa. alte detalii pe parcurs[cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...