Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Elvetia- partea a 4-a


Recommended Posts

Julia, n-am apucat ieri sa zic prea multe, ca eram pe fuga, dar zic acu: ma bucur tare mult ca-ti merge mai bine, si sper sa merga din bine in mai bine! Adela, io tre sa-mi cer neshte scuze- nu personale, da sa sti ca exista circumstante atenuante...[pup] In alta ordine de idei MA BUCUR C-A IESIT BASESCU!!!...dau o bere la anu pe chestia asta [berica] La mine-i liniste, ca dorm plozii, da nu cre c-o sa tina mult, ca de obicei, asa ca va las si dau o raita si pe la alte subiecte, c-acu incepe trimbita [trombon] Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele io is pe fuga la subiect! Vineri plecam la Romania si ma pregatesc: spal, calc, impachetez... ca la nebuni la mine.[:D] [vase][spala] pupici la toate si mai trec pe aici. [flo2] PS da da bem pentru Basescu.[marinar] [berica][cheers] Sarbatori Fericite [*][pegeam][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela, io sint sincera si zic ca-s invidioasa rau. Da rau!!! Ca plecati in Ro si io nu!!! [:D]...Ii ziceam lu George ca ma mir ca nu-s deja verde [:p]...Uf, noi plecam de-abia prin iunie, asa ca mai avem de asteptat destul...Vezi, sa te distrezi bine, bine, si pentru astea ca noi, care nu plecam nikairea [:D] Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetili, deja in pat? uite, cand m-am trezit si ioooo. Ziceti-mi si mie, cum arata site-ul asta? de fapt e numa un logo pt o firma: www.ana-design.ch/nolines/start.htm Ralu', da zi-ne si noua cum a fost la berna! te-ai intalnit cu fetele- Mihaela, Laura (sanu nu le cunosti?) Irenush, lasa ca ne vine si randul nostru , rabdarica [pup] Adelush, maine trimit pliku, ca azi n-am mai apucat. Sarumana inca o data pt amabilitate. July, esti o dulceatza [pup] Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anilein,esti o profi,ce mai!....Bun logo-ul.Ce fel de firma e asta? Eu nu eram in pat cand ai scris tu,am stat pana la 1 noaptea in fata cutii si i-am scris lui Mari,stii tu,finlandeza din Helsinki,o ditamai scrisoarea...ascultand muzica rock...Alanis Morissette Iren,iti place? Anilein,esti o marmelada ...[pup] Adela,daca mai ai ai resturi de sarmale si pleci in tara,trimite-mi mie sarmalutele,nu aruca bunatate de haleala[pofta] o zi buna fetelor...[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da Ralu cum a fost la berna? cu cine te-ai intalnit, (cu mine cred ca nu [:D])... poate ne descoperim cunostinte comune... sau poate ne stim [bis]. lorelei> nu pot deschide site-ul ca ti-as fi spus. Probabil am ceva restrictii, o sa-l intreb pe sotu` ce nu mere. julia> din pacate sarmalutze nu mai am ca s-au papat. [grasa] Si chiar daca as avea nu iti eu tie resturi.... [pup] Ieri am fost la doctor ca nu mai rezistam cu raceala asta... imi era frica de o pneumonie ca respir f greu. Medicul a zis c-o mai duc [8)], nu dau coltu` inca! Asa ca pot pleca linistita la romania (nu de alta dar evit sa ma duc la medici acolo [vom]) [flo] Sarbatori Fericite [*][pegeam][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julie [pup][pup][pup] pentru complimente, m-am roshit tata :) Adelush, da ce-are compi al tau? ca e cod html, nu e nik deosebit si nici nu trebuie instalat ceva. Poate din cauza soundului? ca are o muzica in fundal. Julie, tu ai auzit muzica? Pupici si pe mai tarziu Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`neata ,coana mare.Eu inca nu am sound,trebuie sa-mi aduca al meu cumnat boxele.Da `sa nu credeti ca la mine e linste acum in casa ...ne...am o harmalaie...iese din boxele de la DVD,dolby surround,asa ca imaginati-va....[bum] Anielin,telefonul meu a innebunit,s-a blocat din nou,ne auzim poate diseara. Sa va povestesc o patanie de ieri,la banca,un pic amuzanta, un pic ridicola.Se duce subsemnata [vampa]la ghiseu,bineinteles cartulia cu codul a ramas acasa si nu-i pica fisa sa dea ID-ul ca sa usureze lucrurile.[batcap]Asa ca deschide gurita si spune cum o chema,Julia Kramer.Ok,dar pe monitor apare eroare.Fata,desteapta,[ilp]precizeaza:cu I ,nu cu J.Tot nimic. Abia atunci se face lumina in capsorul ei!Bling!Stiti,pe mine oficial,ma cheama Iuliana....[bang] Am pufnit amandoua in ras,eu dadusem in balbaiala:"am uitat, de fapt, ca asa ma cheama,n-am mai folosit numele asta de ani de zile". Si asa cu mine,nu mai stiu cine sunt,criza de indentitate,cu atatea nume,nickuri,migrenuze,ma chinui cu una de cateva zile si de aia tot stau prin farta cutii,nu pot incepe nimica ....Copiii se intorc abia dupa amiaza,ce bine ca stau singura.... [:X]la toate....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...