Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Elvetia- partea a 4-a


Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da ,mai,Lore,si asa cu mine...Bine ca nu am zis ca" ma cheama juliafin,stiti fin vine de la finante".Lipsa,nevoie de finante,stiti voi cum se zice in finlandeza,nu mai scriu pe aici ca vin moderatorii.[neand]Tooot respectul pentru voi,nervii vostrii,investia de timp si munca voluntara.Nu-mi luati glumita in nume de rau,luati-o ca atare,o glumita. [flo] E pentru voi. Anoushka,bafta maine[flo] Amu`ma duc sa halesc si eu ceva,singura [yum] PS.pot pune o porcariuta?Nu toti moderatorii stiu germana.Ca daca nu fac un joc de cuvinte,nu sunt eu.Cum se zice in suedeza -dictionar de buzunar?Ficklecksikon.[:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ana nu iti fa nici un fel de probleme pentru maine la interwiu: daca vrei postul il vei avea! O gandire pozitiva poate influenta auditoriul! Vei reusi fiindca meriti asta! ... si mai ales ca suntem atatea care iti vom tine pumnisorii stransi. BAFTA! Ce voiam sa te mai intreb? Lucrezi si cu AdobePhotosphop? Ma pasioneaza asta si la anul ma pun cu burta pe cartea de adobe! Plus webdesingnul pe care l-am ignorat o vreme.[bang] Julia> eu o alint pe fata mea: iuliano![il] Adela- Sarbatori Fericite [*][pegeam][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ufff, lipseste omul citeva zile si v-atzi pus pe scris nu gluma. Adelutza drum bun la Iasi si salutari lui Basescu. Lorelei bafta multa la interviu si fii tare ca postul e al tau. Si acum sa va povestesc despre burtica mea. Luni mergem din nou la nenea doctorul care mai apoi ma programeaza sa fac urita aia de analiza, amniocenteza, cica sa fim siguri ca bebelusul e normal. Asa e daca m-am apucat sa fac copii la 37 de ani. Am mare incredere in doamne, doamne, ca totul o sa fie bine. Bebelusul deocamdata e vegetarian, daca nu-i place ceva imediat arunca jos...[vom]. Nici macar pofte nu mai am, ba da spun minciuni am pus-o pe mama sa-mi trimita gutui, ehehe pofte de burtici ce sa-i fac. Pina acum o luna pusesem pe mine vreo 3 kilograme, dar dupa... cred ca maninca bebeul tot, ca numai burtica mi-a mai ramas. Cica bebelusul trebuie sa bata la usa pe la jumatatea lui iunie, dar va tzin la curent, mai avem drum lung pina acolo. Pupici la toate de la ... Daniela [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, duamnelor! Acu am reusit si io sa intru, ca de doo ore juma ma chinui sa-l adorm pe Bogdanelu, si nu reusesc neam! Ana, mult noroc miine la interviu- te-ai gindit ce faci cu distanta daca iei interviul? Julia, Alanis e ok, nu ma omor dupa ea, da nu suna rau... Adela multa bafta la bagaje, partea aiurea e ca faci inainte de plecare curat si tot restul, iar cind te intorci o sa faci iarasi, ca, de, s-a pus praful... Daniela, ma bucur ca esti bine, si da gutui odata bebeului, ce-l tii asa?!? O pofta mica are si el, si nici p-aia nu i-o faci [:D]! Apropo de femei aiurite- respectiv Julia [:D]- plec azi din casa cu copiii, si in loc sa iau mobilu, iau fixu- fara fir, normal, ca altfel n-aveam cum sa-l iau [:D] Nu stiam de ce citeva ore n-a sunat telefonu, si era si cam greu in buzunar... Mey, io nu poci sa scriu colorat, si nici mai mare sau mai mic, care stie sa zica de ce? [:D] Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irenusha selecteaza textul cu soarecu` si da-i sus la "Culoare" ce vrei![8D] Danelutza> Io am vazut gutui la Migros. Toata sarcina am poftit castraveti murati si nici acum nu mi-a trecut pofta.[:D] Lasa ca ajung la Romania si mananc cat pentru toti. Dane si nu-ti fie frica de amniocenteza. E un "rau" necesar! Bebe la mijlocul lui iunie? Poate chiar pe 19 ca Julia mea.[il] pompice[pup] Sarbatori Fericite [*][pegeam][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draaagele mele, aku m-am intors. A fost cumplit, pur si simplu cumplit: imaginati-va 2 persoane, una in stanga si alta in dreapta, care te bombardeaza cu intrebari. A fost extrem de greu, si la un moment dat nu-mi mai gaseam cuvintele, ma rog, emotzii cat cuprinde. Insa am impresia ca am facut o impresie buna, mai ales ca la sfarsit, seful de personal mi-a spus sa-l sun vineri si sa-i spun daca-mi place jobul sau nu, ca m-ar invita imediat la un al 2-lea interviu, unde sa-mi cunosc viitorii colegi. Jobul e la inceput in Wallisellen si apoi in Zürich Örlikon, asta e mai aproape de casa decat unde am fost eu acu la interviu. Firma e imensa, au propriul restaurant, sunt cam la fel ca orange in romania. Cam asta, revin mai tarziu, aku sunt terminata. Va multzumesc muuuuult de tot pentru ca mi-ati tinut pumnii. Anuska Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelei, bravo si bafta multa mai departe! Adeluz, nu merge deloc... Io pun azi la Migro doo anunturi, unu ca predau limba romana, si al doilea ca ccc caut de lucru la domiciliu...sa vad ce iese. Ma gindeam sa fac undeva voluntariat cu copiii, ca sa-i pot lua si pe-ai mei, ca ma simt cam inutila, adica stiu ca-s utila familiei, da atit si nimic mai mult, si e cam deprimant...unde gasesc organizatii de genul asta, ca io am cautat in Pagini Aurii si n-am gasit? Adela, adica asa?[:D] Si tu vrei sa zici ca pentru "sarbatori fericite" din semnatura ta ai facut de j'deori cu mousu?? Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...