Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Elvetia- partea a 4-a


Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
daca ai renuntat tu la un concert rock, chiar ca te-a luat migrena rau. mai julie, in ultimul timp cam des ai tu durerile de cap. nu cumva e vreo raceala, ceva? si durerile sunt ca de obicei la migrene, sau altfel? Sarbatori fericite si incarcate de lumina si pace sufleteasca! [pegeam]
[*][*][*][*][*][*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, ninge!!![bis]...si ninge asa de frumos, cu fulgi mari, ce mai, o incintare! La voi cum e vremea? Mey, de ce oare-om fi ramas asa putine? Ca parca eram mai multe, unde-s restul? Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] va ureaza un Craciun Fericit![*] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[colegi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ,Iren,se vede ca stai in Elvetia,tara ceasurilor.[^]Ai fost,domle ,punctuala,ca un ceas elvetian.[cool]Si pe aici a tot nins,[*]ninge [*]inca.Pai daca ninge la ZH,ninge si la SG,ca departe nu-i.Chiar asa mai, unde-s fetele[?]!Lore mestereste la compi[(pc] si o are pa Malinuta [zana]acasa,de Cami nu reusesc sa dau,ce e cu Laura si Gini? Amu` ma duc la pui,ne vedem mai tarziu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura are compu scos din priza, e in reorganizarea mobilei [:D], Cami nu stiu, de Carmelica nu dau, o fi in tara de sarbatori, Boubba e ocupata cu divortul...cine mai era dintre cei care nu mai apar p-acilea? Ana din Basel...unde sinteti, oameni buni? Va dam disparuti! Si mai era Milena Dinu, dar stiu ca e gravida si ocupata cu cel mare... Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] va ureaza un Craciun Fericit![*] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[colegi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine zis,bantui...pai,Maria mea si-a prelungit programul de gradinita,adica a plecat la sanie cu o colega si uite-ma pe mine ce o caut prin oras, cu frate-sau dupa mine,il mai sun si pe taica-sau,o mai cauta si el prin oras cu masina.[sofer]..si acu`manaca z`vieri,iar eu in fata cutii,asa ma linistesc,dupa ce le-am tras o mustruluiala cum trebuie,fara bataita...erau amandoi asa de spasiti.[V][V]..Mie-mi scapa foarte rar mana. Dup`aia plecam la sauna,la socrii.Apropo de sauna.In dexonline sta scris ca "sauna" e de origine FRANCEZA!![bang]!!!...Pana si pigmeii or sti ca e cel mai cunoscut cuvant finlandez in lume,in dexonline,e frantuz....[batcap]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele am gasit la Migros gutui si pentru ca bebeul are dorintze i-am cumparat ci cirese. Am fost astazi la doctor si am vazut bebeul, are un copusor destul de mare si cintareste... ghicitzi... 115 grame, ce mare sintem, miine avem 15 saptamini ! Joi dimineatza sint programata sa fac amniocenteza, iar rezultatul mi-l da peste 10 zile adicatelea anul viitor. Dar eu zic ca totul va fi bine, doar saptamina asta e sfinta ca e nasterea pruncutzului. Va pup si ne mai auzim, adica scriem. P.S. Aici in partea italiana nu a nins, ieri a fost urit, azi un pic de soare, dar zapada... nimicutza. Trimite-tzi si la mine un picutz. Daniela [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...