Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Elvetia- partea a 4-a


Recommended Posts

Fetele,m-am hotarat sa ma duc din nou la scoala,curs de germana.Ma voi duce intai la niste teste ,sa vedem cat Hochdeutcsh mai stiu.[bang]..Iren,au cursuri cu programe foarte flexibile,daca vrei cu adevarat sa inveti germana ,de ce nu te inscrii la un curs seral?Ori sta sotul acasa,ori iei baby sitter,cateva ore?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hoi Hoi dati si la Iasi un sac de zapada ca aici nu aveeeem.[:D] Va salut cald din Iasi si va pupicesc. (sunt in trecere la o firma si am profitat sa va scriu cateva randuri) Gata. Am plecat sa colindam... Domn Domn sa/naltam.[:D] Sarbatori Fericite [*][pegeam][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele elvetience, probabil ca sunt singura care bantuie pe forum la ora asta. S-au culcat musafirii si acu am putut sa intru si eu pe net. Ce sentiment fain, ascult la drs2 (www.drs.ch) colinde romanesti si m-au apucat ushor melancoliile. ce frumoase sunt... va urez la toate Craciun fericit si Dumnezeu sa ne ajute pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julie, a fost o seara extraordinara[pup] sotzul tau s-a comportat excelent, a gatit excelent si a fost o gazda de milioane. De tine nici nu mai pomenesc, ai facut tot posibilul sa ne simtim minunat la tine. Si ai reushit! Inca o data mii de multzumiri pentru frumoasele momente si tie si lui Martin si speram sa ne intalnim cat de curand.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...