Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

a uitat ca azi e ziua mea?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns
LA MULTI ANI, Nadia! Mda...daca nu ai apucat sa-ti cumperi ceva de ziua ta, poate ai prin casa un lucrusor pe care el nu-l stie si asa poti spune ca "mi-am facut si eu un cadou de ziua mea, ca daca ar fi dupa tine...nici macar LA MULTI ANI nu mi-ai spus":(( si imediat dupa parearea de rau , zâmbesti si te comporti ca si cand nimic "rau" nu s-ar fi intamplat, dar totusi mai rece, pleci si-ti faci de lucru in bucatarie-spre ex. Pupici si nu mai fi suparata- de fapt, la ora asta nu prea ai cum sa fii![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadia,La multi ,multi ani!!![flo][flo][flo] Asa cum ti-au spus si fetele,fa-ti deocamdata singura un cadou.Mi-ar placea sa cred ca urmeaza sa-ti faca o surpriza,insa daca nu va fi asa,nu vreau sa ma gandesc ce va fi in sufletul tau.Trebuie sa accpetam ca pe ei nu-i intereseaza sa tina minte datele.De ce a tinut minte ziua fostei?Asta m-ar durea si pe mine.Probabil ca cu ea a impartit mai multi ani decat cu tine,pana la momentul asta. Daca intr-adevar a uitat,ar fi de preferat sa nu faci mare tambalau,insa poti fi putin mai rece.Ceea ce-l va durea si mai tare este sa uiti si tu de ziua lui...eu l-as "pedespsi" ,chiar si daca i-as fi luat deja cadoul de Craciun.Nu l-ar mai pupa! Mami si Emma gangurica http://community.webshots.com/user/claudik100 http://community.webshots.com/user/claudik1000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ooooooooof, cat as fi vrut sa aveti dreptate si sa-mi pregateasca o surpriza... din pacate, chiar a uitat! Si, dupa ce i-am amintit, dupa scuzele de rigoare, ce credeti ca a facut??? N-o sa ghiciti asa ca va spun eu: a iesit cu prietenii la o bere... noi iesim maine... cum sa nu ma doara???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadiutza mititica trista [pup] si eu m-as supara tare de tot si as refuza sa ies a doua zi, ca doar ziua mea a trecut, i-as zice...ca ramane pe la anul. ai tu grija de tine si binedispune-te cu un cadou, iesi cu o prietena in oras maine, incearca sa te bucuri. numai bine iti urez [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadia, eu nu as fi stat sa-mi vina randul mie dupa baietii lui. Fa in asa fel incat cand vine acasa tu sa fi plecata si cand te-o intreba unde erai sa-i spui "cu fetele la un suc". E groasa daca a uitat de ziua ta, dar se poate ierta (hmm!) dar sa plece apoi cu baietii ... bataie![bruta][box] Nu l-as ierta, ar trebui sa plateasca scump! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/temiscris/album?.dir=7b01&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos "]Alexandra [foto][/url] Cristina, mamica de ghemotoc mic-mic [copil] [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] Nadia!!! Eu i-as oferi in schimb o luna de "pelin". Nu atat de mult pentru ca a uitat initial(desi e grav), dar dupa ce i-ai adus aminte de asta, a plecat cu baietii????? Nu i-as mai reprosa verbal nimic, dar as fi atat de rece de si-ar lua pe el haine groase cand ar sta pe langa mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadia nu mai fi trista, mergi si-ti cumpara un cadou frumos. Si uita si tu de ziua lui .... atunci o sa se simta si el prost. Si la anul aminteste-i din vreme ca e ziua ta si pistoneaza-l cu ce cadou vrei si atunci nu o sa mai uite. Stai linistita ca nu esti singura in situatia asta. Eu ca sa fiu sigura ca nu uita il tot pistonez din vreme cu ziua mea si cu ce cadou as vrea[:D]. La multi ani inca odata! gabriela si aditzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...