Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

a uitat ca azi e ziua mea?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Nadia1976 Am avut un prieten in tara 6 ani... am inceput de la lingura si furculita... aapoi am plecat in Japonia la lucru si el si-a gasit pe alta... am aflat, ne-am despartit...
Asta ca o contiunuare a mesajului anterior: i-am trimis din Japonia toti banii ce i-am facut ca sa cumpere ap. pana ma intorc eu... el in schimb, a inchiriat o garsoniera unde statea cu noua lui prietena... Cand m-am intors in tara era la fel de "falit"... si a venit la mine la usa si de cate ori a venit, cand a plecat, pleca mancat si cu sacosa plina cu de toate, in special d-ale gurii, ptr. el si prietena lui, care era pe-atunci in clasa a 12-a la liceu... Cum am mai spus, nu stiu daca e bunatate sau prostie... si daca e prostie, nu-i bai, sanatosi sa fim...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nadia,nu cred ca gresesti,nu cred ca esti rea si sincer..te admir.Ti-am urmarit ambele subiecte si acesta si cel cu "gresesc" insa n-am raspuns pt ca la acesta n-am prea avut ce sa-ti spun..(si eu as fi procedat ca si tine in prima faza..)iar la celalalt..draga mea..tu esti un suflet bun,nu esti rea,eu nu pot sa cred ca esti rea..A fi sincer si direct nu ins sa fi rau!Eu apreciez enorm sinceritatea..si urasc sa fiu mintita ori luata pe dupa visin(vorba lu' maica-mea)..asa ca apreciez sa-mi spuna omu ce are de spus in fata,nu pe la spate.. Si eu sunt ca tine..cine ma place bine,cine nu asta e.Nu poti sa fi placut de toata lumea.Parerea mea e ca trebuie sa fi diplomata cu strainii,nu cu prietenii/sotul..Eu de cand ma stiu am fost asa si am avut si de pierdut si de castigat.Nu am prieteni multi si nici n-am avut vreodata(poate si pt ca sunt si cam perfectionista sau poate ca cer prea mult..in primul rand sinceritate),insa cei ce i-am avut si cei pe care-i am sunt prieteni adevarati cum rar se mai intalnesc in ziua de azi.E adevarat ca am fost de multe ori si dezamagita de "asa zisii prieteni"si ca am intalnit fel de fel de oameni care mai de care sa profite,insa asta este..printre calitatile ori defectele mele cum vrei sa le numesti, se numara si increderea prea mare in oameni.. Te pup si crede-ma ca esti o fata minunata.Iar daca altcineva spune altceva nu asculta..Nu cred ca e cineva in masura sa te faca in vreun fel sau altul.. Iti doresc sa fi fericita si sa ai niste sarbatori asa cum ti le-ai dorit! Leditia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...