Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea cu dna dr Laura Dracea - Giulesti


nem

Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicia, si eu merg luna de luna la ea si mai am circa o luna pina nasc dar nu am intrebat-o inca daca e de acord sa nasc cu ea si nici prietenie nu i-am cerut, hehe[:D]. E de la sine inteles daca mergem la ea ca o sa nastem cu ea si din cite am auzit pina acum nu a lasat balta pe nimeni. Toate povestile sint subiective, nu poti sti ce s-a intimplat cindva. La inceput eram mai sceptica acum nu pot decit sa am incredere neconditionata si daca nu va putea veni la nastere inseamna ca a avut un motiv serios. Jadi Aproape 35 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/jadranna/my_photos"]iaca_poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jadi, luna de luna? dar in august ce ai facut? te-a chemat dansa cumva la spital? eu trebuia sa ma duc pe 29 iulie la spital sa-i arat rezultatul de la eco morfo dar mi s-a facut rau de la caldura si nu am mai reusit sa mai dau de ea ca a intrat in CO. am programare la endocenter abia pe 12 septembrie (mi s-a spus ca mai devreme nu se poate). la cabinetul de la giulesti se fac programari abia de maine (pe 5). oricum, TE ROG, TE IMPLOR, vreau sa tinem legatura ca eu nasc in decembrie si sunt deja panicata. chiar daca TOATE analizele au iesit bine si ma simt bine imi vin tot felul de ganduri de felul "dar daca". Felicia - o gravidutza paranoica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga felicia, nu ai de ce sa te panici, daca doctorul de la eco nu a sesizat nimic anormal , de ce te-ai speria? Eu am fost pe 1 august la ea si acum am programare pe 12 septembrie si sincer sint bucuroasa ca s-a intimplat asa, pina atunci am ceva lucruri de pus la punct printre care si ultimile analize iar dupa probabil ca ma va programa sa nasc asa ca pauza a fost buna. In plus nu am avut probleme in sarcina si atunci nu vad de ce sa o stressez suplimentar. Nu te mai gindi aiurea ca stressezi si copilul. Tinem legatura, Jadi 35 fix [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/jadranna/my_photos"]iaca_poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jadi multumesc pentru "sprijinul moral" din cand in cand mai am nevoie.[q] de fapt, atacurile de panica cred ca sunt cea mai grava problema a mea pe perioada sarcinii. dar noroc cu voi si cu barbati-miu care nu-si face niciodata griji si-mi tot spune "m-am saturat sa ma dreptate". felicia + Ilinca Teodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La endocenter, are consultatii numai luni si miercuri de la 14.30 la 16.30 dar gasesti programare mai repede decit la spital (acum e posibil sa fie un pic mai aglomerata ca a fost o luna intreaga in concediu) si costa 500 de mii. Telefon : 326.76.61 Jadi 35+ [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/jadranna/my_photos"]iaca_poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...