Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Neveste de Admin/It/IS (2)


Recommended Posts

buna fetili !!! felicitari Miki!!!! de tine Corneliaa :)), ti-am zis , oricum si-ar fi luat, asa ca mai bine acum cnd vine bebe!:) va pup, si sper sa va fac sa zimbiti si azi ; pupicei [:D] Un negru ajunge in Ceruri, cu frica-n sin ca nu o sa fie primit in Rai din cauza problemelor rasiste... > - Numele? intreaba Sf. Petru. > - Leonardo Di Caprio - raspunde negrul. > Sfintul Petru il priveste neincrezator si-l mai intreaba o data numele. > - Leonardo Di Caprio" - insista negrul, constient de faptul ca nu mai putea s-o dea la intors. > - Sfintul Petru scoate celularul si-l suna pe Dumnezeu: > - "Sa traiesti, Sefu'!- ii spune respectuos. Scoate-ma te rog dintr-o dilema: "Titanicul s-a scufffundat sau a ars?...".[:D][:D][:D] SORINUSHU http://community.webshots.com/user/sorinushu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mIckyy felicitari pentru bb 2 si sa ai o sarcina usoara! Cornelia, linisteste draga, faptu-i consumat! Asta e boala incurabila. si la noi tehnologia e in floare. Ultima achizie a sotului e un nokia 6600 pe care a dat 15 mil.[bang], dar are flash player si a aparut nu stiu ce program la macromedia, cred ca "flash light" ii spune , cu care se pot face diverse aplicatii pentru telefoane. Sa ne dai si noua de veste cand nasti. iti tinem pumnii. Sorinushu fain bacul cu negru www.stoc-studio.ro/tudor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saru' mana Gabitzica ! Teoretic mai am 7 zile pana la termen, practic...vad ca nu prea da semne de a vrea sa iasa. Adevarul e ca la ce parinti o asteapta...nici eu n-as iesi prea repede![mariaj] De anuntat o sa va anunte probabil Sorinushu, ca o s-o sms-uiesc dupa ce mi-oi reveni din socuri!!!! Restul fetelor unde au disparut? (39 sapt.)[copil] Cornelia si bebe-strumf http://community.webshots.com/user/corneliaa100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by corneliaa
Saru' mana Gabitzica ! Teoretic mai am 7 zile pana la termen, practic...vad ca nu prea da semne de a vrea sa iasa. Adevarul e ca la ce parinti o asteapta...nici eu n-as iesi prea repede
[:-)))][:-)))] M-ai facut sa rad!! Nastere usoara si un bebe sanatos!!! Eu sunt super ocupata cu Albert care nu ma lasa sascriu 3 randuri cand e treaz, cand doarme invat ca am intrat in sesiune sau lucrez pentru serviciu. Asa se explica absenta mea de pe aici. Psete 2 zile e ziua lui Albert, iar eu am examen chiar atunci, dar vad eu cum ma descurc. Va pup pe toate!! Monica [mamica] si [copil] ALBERT EDUARD (19 ianuarie 2004 ) [foto] [url="http://community.webshots.com/user/monica1816"]Album Albert[/url] [url="http://www.freewebs.com/bbianfeb2004"] Bebelusi de ianuarie-februarie 2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]corneliaa, lasa-l draga nu omori acum cand ai mare nevoie de el si sa vezi tu ce film superb o sa-ti regizeze..la nastere si dupa lui bb.. nastere usoara,refacere rapida si un bb sanatos si mancacios [flo] Dragelor nu am mai dat nici un semn din lipsa de timp, dar va citesc cand pot. La mine nimic notabil cu ITeul meu, cel mai tare ma enerveaza ca sta noaptea si lucreaza si se da pe internet..dar cand ma trezesc pe la 2-3 dimineata si-l vad la computer, zic doar atat: treci la culcare si bombonesc adormita, ca scot netul, ca sparg copmu' etc..se conformeaza si se culca...pana seara urmatoare imi trec nervii si uite asa se repeta placa...[xx(] am inceput sa-mi educ nervii[batcap] ca orice zic eu, asculta nu zice nika si face tot ce stie el..asa ca...[(pc] Anda, sa va traiasca flacaul sanatos si sa aveti numai bucurii impreuna, La Multi Ani![flo] "Fiecare om se afla in inchisoarea sa, dar fiecare poate obtine dreptul de a se elibera. Sa nu te opresti niciodata sa te zbati" Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc dragele mele, sunteti dulci.[pup] Aveti dreptate, o sa faca sotul meu niste filme grozaveeeee, transmisie directa din Somalia, cu racnetele bebelui de foame, ca bani de mancare n-o sa mai avem in ritmul asta!!!!! dar ce conteaza, avem noi camera? Uraaaaaaa, traiasca Tehnologia, ca primavara vine , iarba incolteste si la pascut iesim usor!!!![mariaj] (39 sapt.)[copil] Cornelia si bebe-strumf http://community.webshots.com/user/corneliaa100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cornelia, esti mortala [:-)))][:-)))][:-)))] Haideti sa va zic si eu una buna: Jurnal de prefect Maghiar peste Olteni Ziua 1. Cred ca azi fost zi liber la ei. Nu venit nici una din angajat. Plimbat prin birou meu lung si lat. Deschis fiset acte oficial dar plin de o bautur tulbure. Oare unde tinut la ei dosare? Ziua 2. Nu fost ieri zi liber. Verificat in calendar fost miercur. Poate nu lucreaza miercur la ei? Dar nici azi nu venit. Am vrut dau telefon dar nu gasit agenda. Toate sertarele plin cu bautur acela tulbur (...) Ziua 10. Azi fost un secretara care zis ceva care nu inteles la mine si plecat nervos. Oi, oi! Gustat o pahar din acel bautur gasit la seif. Putin acrisor (...) Ziua 20. Aici nimeni nu vorbesc ungureste. Toti nervos ca nu pricepe la ei. Oare e politic corect sa invat eu romanesc? Hm, bauturul acela tulbur nu e chiar rea (...) Ziua 30. Descoperit intamplare un caset cu muzica folcloric si prinde bine sa invat vorbeste. Azi putut spune unei director apa-canal-investitii europene "Dunare daca n-aveam / Jiul Dunare-l faceam la noi". Simpatica baiat. Am baut cu el putin din acel bautur tulbur exceptional (...) Ziua 100. La ce dreacu sa muncesti in fiecare zi? M-am dat lovit si am drojdit niste zaibar cu nea Stelica, subprefectu' (...) Ziua 200. Fatalica, treba merge unsa. Fura toti in prefectura. Puseram un CD cu Ciobanca si ne facuram muci. L-am trimis pe Stelica la Segarcea, dupa doua vedre de molan, sa nu ramanem pa uscat (...) Ziua 300. Nenica, astia din UDMR chiar ma enerveaza. M-au sunat de la partid, sa ma-ntrebe cum stam cu nu's ce investitie. O sa-l intreb pa Stelica, cand s-o intoarce cu cisterna de la Panciu. Ziua 350. Mimisor, secretara, zice ca ma tot cauta unii din UDMR. Am pus-o sa le zica ca-s intr-o sedinta. Sanchi, batuse Craiova acasa si ne facusem pulbere. Ce treaba au ungurii cu Mehedintiu'? www.stoc-studio.ro/tudor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bun asta gabitzica, l-am primit si io de dimineatza. Corneliaapupiciii muulti de tot ! buna chestia cu "film din Somalia" :)) dar lasa, ca nu-i asa negru..drq[hot] [:D]oricum iti vei dori sa slabesti, nu?![:D][:D] glumesc![flo][pup] [:D]Un orasean si-a vizitat varul, care locuia in desertul Arizona. La un moment dat, acesta aude un urlet: - Ce-i asta? - Nimic, coiotii. - Dar ce-s coiotii? - Niste caini salbatici. - Si de ce urla in halul asta? - Pai, pe la noi nu cresc pomi, ci doar cactusi.[:D][:D][:D] SORINUSHU http://community.webshots.com/user/sorinushu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...