Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ochelariste sunt ?!


Recommended Posts

Fetelor va multumesc din suflet pentru urari si incurajari! Acum nu mai am emotii, am avut inainte de consultatie. Imi era teama ca nu o sa ma accepte pentru operatie din cauza miopiei avansate la ochiul stang. Oftalmoloaga la care am umblat aici in Arad nu mi-a recomandat acest gen de operatie.Tot ea m-a operat la 6 respectiv 7 ani pentru stoparea miopiei. Ati mai facut careva acest gen de operatie -scleroplastie? La szeged se fac operatii cu laser prin doua metode: PRK si LASIK. Eu as fi vrut Lasik, e o metoda mai noua, se face fara indepartarea epiteliului si iti revii mult mai repede dupa ea. dar mi-a recomandat PRK, pentru ca e mai sigura si se mai poate interveni ulterior. Prin metoda lasik, daca operatia nu reuseste, interventia ulterioara este mult mai grea. Eu personal as fi preferat prin Lasik, dar mi-au spus NU! Operatia prin Lasik costa aproape dublu. Fetele care fac scoala de soferi, multa bafta la examen! www.stoc-studio.ro/tudor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns
inca o ochelarista pe lista. -1 cu astigmatism la ambii ochi. am o intrebare pentru clubu vostru: ce faceti vara? purtati ochelari de soare? ca eu fara astia de vedere nu prea vad. am auzit ca exista ochelari de soare cu dioptrii. aveti asa ceva? dar cei heliomati cum sunt? exista pe mai multe culori, ca mi-ar place pe bleu sau altceva decat gri. pentru o reevaluare a dioptriilor, unde-mi recomndati? acu 3 ani am fost la optinova. hair
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...