Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ochelariste sunt ?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu]in clubul ochelaristelor!Sunt NEW ENTRY,port ochelari doar de cateva luni, si inca nu m-am obisnuit cu ei.In primele zile era cumplit, cel putin cand am iesit pe strada mi se parea ca ma fac mica de tot.Acum e mai bine, ii port in special la calculator , tv.Am zile cand nu ii dau jos de pe nas si zile cand nici nu vreau sa-i vad.[:(!] Ma bate gandul si pt. niste lentile de contact, dar unii zic ca e dificil, ca nu prea te poti farda, ca trebuie sa ai mai mare grija, desi am vazut ca unele fete sunt super ok cu ele.Poate incerc intr-o buna zi.[:X][:X][:X][:X][:X][:X] Va doresc un an in care sa vedem mai clar si limpede totul , poate in roz, sau portocaliu![:-)))] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu port ochelari din clasa a treia, si nu m-as descurca fara ei. am -2.5 la amandoi ochii, asa ca trebuie sa-i port tot timpul,altfel sunt in ceata rau de tot. n-am complexe in legatura cu ochelarii, dar trebuie sa recunosc ca de multe ori mi-ar fi placut sa n-am nevoie de ei. imi era cel mai greu in liceu, la orele de sport,cand mai luam cate o minge de baschet in ei, iar daca ii scoteam era si mai rau. sper sa nu aibe si copiii mei asemenea probleme
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Vin si eu in club. Am ochelari din clasa a IX-a. Sunt mioapa si am mostenit calitatea asta. Cu lentilele de contact nu ma impac, iar din cite perechi am port numai una, cu restul nu ma simt confortabil. In casa nu-i suport, iar noaptea sunt un pericol public daca sunt la volan, vad din 2 in doi si aproape de loc. Inainte de a iesi din casa sunt intr-o febrila cautare a ochelarilor si cheilor. [pegeam] E cald si bine, brutarie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun povestea mea de ochelarista.[hippi] Am inceput sa port ochelari in clasa a2-a dar drept sa spun nu m-au complexat niciodata practic am crescut cu ei.Ani de zile am facut sky cu ei si nu m-au deranjat. Pe urma am trecut pe lentile de contact dar asta n-a mers ma deranjau infiorator.Anul trecut am facut o operatie cu laser la ambii ochi si miracol!nu mai am nevoie de ochelari.Vad perfect.Ceea ce-i caraghios ca mi-au ramas ticurile,vreau sa- ridic,sa-i ating stiti voi!Acuma sint "o fosta"ochelarista. alice mami lui andy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rovki mai da-ne detalii referitor la operatia la ochi! Unde ai facut-o, cand, cat a durat si cat a costat???Te rog mult, ca si pe mine ma tenteaza de ceva vreme o atfel de interventie!!Plz! [mamica]alina si [copil] Alex(22.11.2003) [url="http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc"][pup]poze cu Alex[pup][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand [hia] noilor venite :) Va pupicesc, si imi cer scuze ca nu mai pot scrie asa de des...intru o data pe saptamina de acasa, adica azi :) Si eu sunt curioasa sa vad ce raspunsuri primim in legatura cu operratia la ochi...cit costa, ce dioptrii\probleme avea Rovki la ochi, ca poate nu e posibil pt orice caz..mie oricum mi-ar fi frica sa fac o operatie la ochi[:D] , plus ca nu cred ca mi-as permite; dar cred ca e importatnt sa stim ca se poate [:D][:D][:D] [grup][pup] SORINUSHU http://community.webshots.com/user/sorinushu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...