Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (39)


Veve

Recommended Posts

noi pe 24 am fost la socrii, pe 25 la ai mei, pe 26 la niste prieteni si pe 27 am avut musafiri. pacat ca trec asa repede sarbatorile!!! ca tot ce e frumos, trece repede. a primit o groaza de jucarii care mai de care... evident ca l-au interesat fix 2 minute....[bang] tot cu cheile se joaca.... va pupam si va dorim un an mai bun. sa vi se implineasca toate dorintele!! sanatate si multi bani!![;)] gaby si stefan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani! mamici, pitici, burtici si tatici. "La multi ani!" Tudor Stefan (Crisa), Stefan (cgabi), Stefania (Kehleyr). Azi e ultima mea zi de munca din acest an si profit de ocazie sa va mai urez inca o data un An Nou fericit, care sa va aduca numai sanatate, bucurii si implinire. Sa ne vedem cu bine in 2005, in care sper sa ne bucuram in fiecare zi cel putin atat cat in anul care a trecut de micile minuni adevarate din viata noastra. Va pup si va imbratisez pe toate. Madi si Mariuca (28.07.2003) http://community.webshots.com/user/ianina2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, gagici, copilasi si tatici! La multi ani Stefanilor si Stefaniei! Fetele, sunt pe fuga, dar va pup pe toate si va doresc an nou bun si fericit! Anamaria, uite aici http://f2.pg.briefcase.yahoo.com/aeomm Pupicei tuturor si sper sa revin si io cu mesaje mai normale si un pic mai consistente. Elena, mami de [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=elena_ltd"]Oana si Mihai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam liniste pe aici... Cel mai impresionat a fost Vladut de impodobirea bradului, pe care am lasat-o pe ultima suta de m...Radia de fericire. Cu mosul a fost cam timid.Aproape ca a inceput sa planga cand l-a luat in brate.A primit multe jucarii si deocamdata inca ii mai plac. Pentru ca intru ultima data pe anul asta, va doresc un an mai bun decat acesta, cu multe realizari si sa va bucurati din plin de pitici! Marta & Vlad(13.06.03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De la Constanta va uram un Plugusor si o Sorcova virtuala, asa pe limba copilasilor nostri, iar pe intelesul celor mari va dorim sa aveti parte de Sanatate, Bucurii si Liniste sufleteasca LA MULTI ANI! Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia [url="http://community.webshots.com/user/crixia"]PoZe[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Craciunul a fost minunat,am petrecut Ajunul in familie si ziua de 25 cu prietenii. Paula a stat in carucior cu noi cand am facut bradul.Bradul ii place tare mult si nu are intentia de a trage de el dar...fura globuri.Acum cateva zile i-am dat un glob de carton("cica"e indistructibil) si si-a bagat dintzisorii in el si l-a distrus. De Craciun a primit 4 cutii de cuburi f faine,cu locomotive,masini,barci si oameni:si un fel de mini-orga care are cateva programe.La unul din programe canta daca apesi pe clape,la cel de-al doilea program te invata numere si culori si numele animalelor desenate pe fiecare clapeta(sunt 5 clapete).La al treilea program poti compune tu muzica.Orga mai are si un fel de maneta care daca o rotesti in anumite parti scoate anumite sunete,si un catel(cu o chitara) care se misca in dreapta si in stanga atunci cand apesi pe vreo clapa.Aaa...si oraga mai are un microfon. Cel mai mult atars-o orga. De mancat...a cam facut figuri ,dar a mai luat in greutate. Sa vedeti ce sperietura am tras ieri,am fost la niste prieteni de familie si l-am rugat pe sotz sa vada putin de Paula ca eu sa pot vb cu prietena mea.Asa ca am lasat puiul in grija lui...la un moment dat vad ca Paula nu mai misuna pe acolo si il intreb"Si fi-mea...unde e?".Ma rog..imi zice el ca era pe aici,o caut prin casa(are casa cu etaj si nu e usa inre etaje,nici intre parter si subsol)...nu o gasesc dar aud niste tropaituri pe sus,era Paula care urcase scarile si ajunse sus,in dormitor[:D]...bine ca nu a cazut pe scari.Faza e ca a fost asa rapida incat sotzu nu si-a dat seama ca lipseste. AN NOU FERICIT SI FIE CA IN NOUL AN TOATE VISURIE SA VI SE IMPLINEASCA!!! maria,[mamica] de Paula [patut](1 an) si Miruna [zana] (13 ani) [pegeam][*]Sarbatori fericite!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...