Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (39)


Veve

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare fetele, noi Craciunul l-am petrecut la socrii unde Selina a facut tot ce a vrut,am mincat si am dormit ...in rest nimic deosebit,mie si asa nu-mi plac sarbatorile aici... Va urez un an nou fericit,sanatate voua si bebeilor si sa ne "vedem" cu bine in 2005!! Va pupam Adyna si Selina bambina [pegeam] Sarbatori Fericite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, sunteti plecate ..... Maria sunt convinta ca ai avut o spaima pentru mare Paula, bine ca nu s-a intamplat nimic rau ! Apropo de scari sa va zic de fi-mea. Am incercat cu usitza intre etaje si ce incuietoare sa aiba ??!! Inchisa incerca sa o escaladeze, in concluzie am desfiintat-o. Cand era mai mica inchideam usa si o mai lasam in camera. Acum ajunge la clanta iese din camera si ma striga pe scari, mama, mama disperata. Singura alinare e ca a invatat sa urce si sa coboare destul de bine, tinandu-se de balustrada si in general nu incerca nebunii cand e singura, doar cand are "spectatori" sunt mai interesante traznaile. Va doresc sa aveti un an 2005 minunat, sa fiti sanatosi si la punga grosi, sa va bucurati de copilasi si in familie ! teodora si mami nicol
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

suntem in 2005!!!! ura!!! la multi ani si sanatate!!! stef s-a trezit de la bubuituri asa ca am intrat in anul nou impreuna uitandu-ne la "atiti". dupa indelungi tergiversari am reusit sa-l culc. pupici si un an mai bun!!! http://community.webshots.com/user/cgaby100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nicol74
Buna fetele, sunteti plecate ..... Maria sunt convinta ca ai avut o spaima pentru mare Paula, bine ca nu s-a intamplat nimic rau ! Apropo de scari sa va zic de fi-mea. Am incercat cu usitza intre etaje si ce incuietoare sa aiba ??!! Inchisa incerca sa o escaladeze, in concluzie am desfiintat-o. Cand era mai mica inchideam usa si o mai lasam in camera. Acum ajunge la clanta iese din camera si ma striga pe scari, mama, mama disperata. Singura alinare e ca a invatat sa urce si sa coboare destul de bine, tinandu-se de balustrada si in general nu incerca nebunii cand e singura, doar cand are "spectatori" sunt mai interesante traznaile. Va doresc sa aveti un an 2005 minunat, sa fiti sanatosi si la punga grosi, sa va bucurati de copilasi si in familie ! teodora si mami nicol
La noi,Paula stie sa urce scarile(zic eu bine...la living avem doua trepte pe care Paula le urca fara sa se tina de nimic...),dar la coborat cam are probleme.Nici nu le coboara ca ii e cam frica,dar daca totusi vrea sa le coboare,se pune pe burta si coboara tiras. La multi ani!!![flo] Si Paula s-a trezit de la bubuiturile artificiilor,asa ca am luat-o jos si le-a umarit,i-aun placut mult.In rest nu am avut probleme cu ea,a dormit linistita cu toate ca a fost muzica tare(am avut prietenii nostrii ca invitati). maria,[mamica] de Paula [patut](1 an) si Miruna [zana] (13 ani) [pegeam][*]Sarbatori fericite!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,mamici si copilasi!!!Sa fim sanatosi si anul nou sa fie unul mai bun!!! Romana,ma bucur mult ca ai ajuns la Cluj !Sa ne povestesti si noua cat de minunat a fost. Mami si Emma gangurica http://community.webshots.com/user/claudik100 http://community.webshots.com/user/claudik1000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine ne regasim si in anul acesta!va urez toata fericrea din lume! am intrat zilnic pe forum,dar nu am prea avut vreme sa postez. noi am petrecut seara de craciun impodobind bradul,iar dimineata am indemnat-o pe alex sa se duca in sufragerie si sa vada daca a venit mosul (Mococo).a ramas foarte impresionata de brad,nici nu se mai uita la cadouri. a primit o masuta de luat masa pentru papusa,de la lilou,super faina.o papusa barbie ca e- sau cel putin parea-innebunita dupa ea.o papusa cu tricicleta de impins si tot felul de accesorii,de la babetica la biberon,etc,toaleta cu lumini si scaunel,foen si ruj,cercei si alte minuni...aaaa,si un joc de-ala cu cuburi de lemn.si oua kinder cat cuprinde,ca e topita dupa idee,insa noi construim jucaria,noi mancam umplutura![il] de anul nou am stat toti trei acasa,am incercat sa o tinem treaza pana la 12...a adormit pe piciorul lui razvan la 12 fara 20.am filmat-o in timp ce ii cadea capul intr-o parte si intr-alta...saraca...nu am vrut sa o culc,am tinut sa ne prinda anul nou cu ea in brate.i-am bagat niste banuti la pampers.la 12 am trezit-o cu pupaturile!s-a uitat la artificii pe geam...era as ade scumpa!ochii mici,mici de somn...nedumerita... de ieri alex e la mama,ca e in concediu...am o saptamana de relax...si ca de obicei nu voi sti ce sa fac cu timpul liber... azi ma scoate sotul meu in oras,la o plimbare,sa ne clatim ochii... ma simt bine,sunt happy! va pupic pe toate! Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003) http://community.webshots.com/user/alexandracojocaru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...