Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pudoare in fata mamei


Recommended Posts

Sotul meu, foarte bolnav in acest moment (nu poate sa se ridice din pat), am avut surpriza sa constat ca sta fara nici o rusine in pielea goala in fata mamei lui. Stiu ca in perioade de genul asta se trece peste pudoare, insa el spune ca in general nu l-ar deranja cu nimic daca de exemplu in timp ce face baie, maica-sa ar intra peste el. Mie mi se pare cel putin ciudat, cum ar fi ca eu, femeie, sa defilez in pielea goala in fata lui tata fara nici o jena ... ca doar e tata, nu ? Voi ce parere aveti (sau sotii vostri)? (faceti abstaractie va rog de situatia din acest moment, cind altfel nu se poate) multumesc Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fiecare cu felul lui de a fii. Pe mine nu ma socheaza ideea. Eu nu pot spune ca m-as plimba sau ca as sta goala prin casa de fata cu parintii mei, dar nici n-as face o mie de fasoane ca sa ies din dus daca n-am haine si se intampla sa fie si ei pe acolo. In caz de boala nu m-as formaliza deloc , decat daca ei mi-ar cere. Sotul meu nu este deloc pudic si se plimba in mod constant dezbracat prin casa (la noi si la parintii lui), cand se schimba sau cand merge la baie. Cred ca atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni si este discret nu e socant. Mi s-ar parea mult mai ciudat sa urle cinci ore in baie ca si-a uitat chilotii in camera si fara nu iese, sa inchidem ochii etc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chestie de educatie. Eu nu am stat gol in fata mamei, nu stau gol in fata fetelor mele (dar nici in costum!) si incerc sa ma retrag atunci cand ele sunt dezbracate. Asa sunt eu. Asta nu inseamna ca toti suntem la fel. In caz de forta majora, nu cred ca m-as formaliza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prietenul meu cand ne-am cunoscut cateva luni nu iesea din baie, dupa dus dezbracat, chiar daca eram doar noi doi in casa; apoi m-a mai vazut pe mine iesind din baie goala, pana in dormitor, sa-mi pun un halat sau ceva pe mine; dar daca fetita e acasa, sau maica-sa e la noi, desi doarme in chiloti, daca iasa noaptea la baie si fetita sau maica-sa sunt in sufragerie, cu mine, la tv, isi pune pantalonii de pijama pe el... asa e el, pudic de numa'... si eu la fel, daca fetita e acasa, nu ies niciodata din dus, invelita in prosop, imi iau intotdeauna pijama sau halat in baie, sa evit sa ies in prosop... Dar nu spun ca felul lui de a fi e gresit, nici ca e ok... nu stiu! Cred ca depinde de fiecare... cat de confortabil se simte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de SIMONABB
Sotul meu, foarte bolnav in acest moment (nu poate sa se ridice din pat), am avut surpriza sa constat ca sta fara nici o rusine in pielea goala in fata mamei lui. Stiu ca in perioade de genul asta se trece peste pudoare, insa el spune ca in general nu l-ar deranja cu nimic daca de exemplu in timp ce face baie, maica-sa ar intra peste el. Mie mi se pare cel putin ciudat, cum ar fi ca eu, femeie, sa defilez in pielea goala in fata lui tata fara nici o jena ... ca doar e tata, nu ? Voi ce parere aveti (sau sotii vostri)? (faceti abstaractie va rog de situatia din acest moment, cind altfel nu se poate) multumesc Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Draga Simona, sa-ti spun si cum vad eu lucrurile, cred ca exagerezi.Daca e bolnav, in situatii extreme cred ca lasam jena si rusinea deoparte.Mai ales ca e vb de maica-sa.Cat despre intratul peste el in baie, pai normal ca doar nu o sa se isterizeze, eu cred ca la asta s-a referit, adica daca se intampla sa intre peste el in baie mama-sa o data, nu ar face un capat de tzara si o ora de crize.Sa fiu sincera nu e tot una cu "a defila dezbracat prin casa".Una-i sa umbli prin pielea goala in fatza altora, alta-i sa fii in situatii cand esti bolnav de ex si te ingrijeste mama(gandeste-te ca aceeasi femeie l-a spalat la fund cand era copil, nu alta) sau alta persoana, sau sa-ti intre cineva peste tine in baie din greseala si sa nu mori de rusine, s-a intamplat,... s-a intamplat. Deci cred ca exagerezi, sotul tau se comporta cred eu normal....sincer...foarte normal...nici eu nu am defilat si nu defilez niciodata goala prin casa, nici parintii mei nu au facut-o niciodata, dar daca s-ar intampla sa inte tata peste mine la baie normal ca nu m-ar deranja deloc, nu m-as apuca sa ma crizez acum.Si-ar cere scuze si ar iesi repede si salut si la revedere. Vezi sa nu faci nici tu din tzantzar armasar.[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi sintem pudici!Eu nici in fata mamei mele nu stau dezbracata(si avem acelasi sex)mai ales pt ca comenteaza ca sint slaba sau chestii din astea care ma enerveaza(si nu e cazul dar ea fiind obeza pe toti ii vede slabi). Ma rog,fiecare cu dezinvoltura si felul lui de a fi...Si sotul meu e pudic,nu fata de mine ci fata de alte persoane,chiar si parinti. [url="http://www.lucavasile.go.ro"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...