Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
[:D] Stai Wendy ca am sa ma puiesc si io, da' vezi ca prima data n-am cascat bine ochii cu cine ma puiesc, asa ca de data asta am niste cepe deasupra nasului. Si niste filtre. Si teste. voi ati scapat de problema asta, consortii au depasit testele, asa ca aveti verde la puit. Si-mi place de tine ca te-ai conformat si ai ramas gravida, in ciuda vicisitudinilor vietii (=steriletul). [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
S-o luam sistematic: 1.N-au depasit testele,ne-am resemnat noi,vorba aia, 'desteptu' cedeaza primu',aiurea! 2.Pan' la miraculosu' sterilet am ramas [grasa]de 2 ori. 3.io am 2 golani,ia fa si tu unu' ca nu strica niste nervi la casa omului. 4.Printeso,ramai gravida cu steriletu' daca-l bagi in gura!Nu acolo-i locul lui,ca nu-i conceput pt. amigdale inflamate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, eu azi cica am lipsit motivat ... am avut una bucata copil marait, nemancacios si mofturos. una peste alta am descoperit ca are o ciuperca in gurita. nu pare sa-l deranjeze ... dar mie nu-mi place cum arata. maine dimineata la 10 mergem la pediatru. oricum mai am eu niste pitici pe creier ca am o dr de familie cam tolomaca si n-am incredere in ea. asa ca maine mergem sa-i facem o revizie lui matei. plus ca de azi a inceput sa-i transpire capsorul f tare, n-are febra ... tocmai de aia ma gandesc ca e semn de rahitism. [xx(] acu' sa va las cu ale mele. aida sigur va fi bine pe 18! [majoreta] adina si casa aia mica de langa viloaie? ca o inchiriem noi ... astia mai amarasteni. ina mie nu mi-a cazut fir de par in sarcina, chiar mi-au crescut parul si unghiile, parca in nestire. mergeam la pedichiurit cam la 5 zile. acum vine partea proasta ... acum imi cade parul in dusmanie [bang], deja fac tratament ca mai am de 2-3 spalari. azi am si bucatarit: ciorba de pui si musaca. prajituri as papa si eu ... dar prefer sa ma abtin!! [grasa] [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Nu se poate la otomani Wendy ca mi-am citit in ghioc si nu sunt astrele favorabile [:D] Luni plec, da, e 17. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Nu pica nicio semiluna-n astre?Te face vreun turc cadana lui si-ti ia la chetroaie de-o sa mergi in 4 labe.(pozitia nu-i chiar recomandata daca vrei fete[:-)))][:-)))][:-)))])Dar tu trebuie sa stii mai bine ca ai deja o fetita.Cat o mai pui sa se rostogoleasca,saracutza?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doamna W. io am declarat pe-aci, da' vad ca ai uitat: io bb2,3,etc nu fac!!. asta e hotarare cam de 80%. cat despte pitic ... pai ma duc maine dimineata la 10 la pediatra si sa faca bine sa nu aiba nimic prea grav, ca dupa aia avem intalneala la gratare cu 2 potentiale nurori. glumesc ... iti dai seama! tocmai pt ca vad ca multi bebei au rahitism/anemie ma gandesc sa-l vada pediatra si sa-si dea cu parerea ei de experta. [hot] va zic maine ce-a concluzionat! [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ioanaradu
doamna W. io am declarat pe-aci, da' vad ca ai uitat: io bb2,3,etc nu fac!!. asta e hotarare cam de 80%. [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Hehe, nu-mi dau seama cum poti sa sustii asa ceva. Tu crezi ca depinde de ce ai hotarat tu? [drac] Ia sa ma duc sa citesc in ghioc cand iti vine randul [:D] PS: Daca din motive de spatiu locativ te-mpotrivesti, rezolvam asa cum ai propus [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...