Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 6


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Iulico, foarte bine ai facut! Ia-ti macar o data la 2-3 saptamani o pauza din asta, ai sa vezi ca ai sa te simti foarte foarte bine! Wendy, nu schimba autorul. Lasa ca face el si fetitza. Daca nu-ti venea a crede trebuia sa-l pui sa testeze pe altele sa te convingi, da' acu' e tarziu. Si in fond ce mare minune daca faceti inca un baiat? Mai incercati dup-aia, sigur odata si-odata trebuie sa iasa fetitza. Adina + Olivia 04.03.2004
Tarziu pt. mine sau el?[:D]Inca poate,vrei o proba?Ce-i al meu e si-al tau.Roaga-te sa fie fata si chiar de-i baiat,resemneaza-te,ca tot tu o/il cresti,mai ales acum ca iti iei conac.O camera o faci pt. bb.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Uff Wendy acuma ca tot esti gravida, chiar nu mai conteaza cu cine. Lasa ca ti-l cresc io, stai linistita. Adina + Olivia 04.03.2004
Acu' mananc,ca un intelectual,seminte de dovleac,facute de mine,vreau sa spun prajite de mine.Vrei si tu?Pofta de sarat e tot de la sarcina asta virtuala,nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Maine ma duc la tara toata ziua si apoi seara la restaurant cu gasca - sa punem la cale revelionul de anul asta. Mergem si cu copiii de data asta. Adina + Olivia 04.03.2004
Vreme buna,sa va umpleti plamanii cu aer curat,fumeaza mai putin si planuri marete si realizabile.Ma duc sa mananc si io ceva pe ziua de azi.Revin.Pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iuliana, ai obosit' stai sa vezi ce te asteapta cind prichindica incepe sa mearga!! rabdare iti doresc de pe acum ,cu kg nu trebuie sa te framinti ca o sa te alearge maia ,pina iese unt din tine. w, felicitaciones,am auzit ca mai faci un baiat ,sa fie intr-un ceas buun. adinuta, felicitaciones tambien,am auzit ca ai sa dadacesti baiatul frumusicai...ceai sa faci ai sa-l iei cu tine p centura la stambul?? ioano, cin'te crezi mata sa te opui astrelor ,nu auzisi ca-ti mai vine unul? nu te preopeis ptru casa dadaca ,adina rezolveste. sunt frinta de obosita,ma duc sa fac o cafea cu frisca ,cine mai pofteste?? monica mami de print http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
iuliana, ai obosit' stai sa vezi ce te asteapta cind prichindica incepe sa mearga!! rabdare iti doresc de pe acum ,cu kg nu trebuie sa te framinti ca o sa te alearge maia ,pina iese unt din tine. w, felicitaciones,am auzit ca mai faci un baiat ,sa fie intr-un ceas buun. adinuta, felicitaciones tambien,am auzit ca ai sa dadacesti baiatul frumusicai...ceai sa faci ai sa-l iei cu tine p centura la stambul?? ioano, cin'te crezi mata sa te opui astrelor ,nu auzisi ca-ti mai vine unul? nu te preopeis ptru casa dadaca ,adina rezolveste. sunt frinta de obosita,ma duc sa fac o cafea cu frisca ,cine mai pofteste?? monica mami de print http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Se vede ca esti obosita dupa cum vorbestiones,romena,espagnol si ce mai incape. Bb meu i-l dau Adinei sa-l puna la cersit ca sa-si poata lua casa si io pot sta acolo 7 zile/an.Tre' doar sa mai semnam actu'.Oare trebe dus la notar sa-l 'legitiones',in limba Printesei?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...