Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Iulica,scleroza,maica,scleroza.
Eh,se mai intampla.Dar asa de tanara?[:D] Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)
"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Uff Wendy acuma ca tot esti gravida, chiar nu mai conteaza cu cine. Lasa ca ti-l cresc io, stai linistita. Adina + Olivia 04.03.2004
Acu' mananc,ca un intelectual,seminte de dovleac,facute de mine,vreau sa spun prajite de mine.Vrei si tu?Pofta de sarat e tot de la sarcina asta virtuala,nu?
Si eu doar ce am terminat punga de seminte.Am vazut un film cu sotul si am spart si seminte[:D],Transportarul daca stiti,imi place mult actorul cum joaca. Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)
"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh Principe ea ma munceste de pe acum,este foarte incapatana are momente cand vrea in brate si tipa pana o iei si daca nu o ti pana ti se sleieste puterile nu se lasa. Macar sa ma alerge si sa slabesc ei ca nu m-as supara deloc,cred.[:D] Nu s-a suparat Wendy dar cred ca inca mananca ceva,o fi in fata tv tot cu somintele. Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)
"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de seminte ..cind vin din ro ce credeti ca aduc in echipaj? seminte,malai,orez,visinata. adino, adica ai mincat o salata mixta. iulico, dar cind ai sa fugi dupa maia ,sau o sa te cocosezi adunind jucariile,facaletul,oale,hirtia igienica...eu cred ca mi-am pierdut centrul de echilibru,am sa devin patrupeda. monica mami de print http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu,Iulica,is la pc si mancam o para. Adin,nu manca rahaturile alea.Iti cumperi din piata crude,le pui in tava de la cuptor,le uzi cu putina apa,pui sare si le lasi acolo cam30',foc potrivit.Nu fii puturoasa ca-i usor si nici nu papai conservanti si mucegaiuri din comert.Cum sa-ti dau bunatate de copchil frumos ca ma-sa si destept tot ca ma-sa,ca pe taxu nu-l stiu,daca tu nu vrei sa faci nimic.Mi-l nenorocesti,mi-l omori cu zile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
M-ati omorat cu semintele voastre, mi-ati facut o pofta...maine ma opresc in primul supermarket sa-mi iau un bax. Eu am mancat o rosie, un castravete, un morcov si un mar. [:D] Adina + Olivia 04.03.2004
Nu mai da iama in gradinile oamenilor,ca pun astia pushca pe tine.Esti vegetariana sau disperata?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe principe, eu cand plec la sora-mea duc asa: cascaval, urda, soric, toba, vin, leustean [:D] Wendy, hai ma, ce cosmar pe capul meu. Eu nici cuptorul nu cred ca merge, nu l-am mai prbat de vreo 10 ani. Nu vrei mai bine sa-ti fac un business plan cat timp prajesti tu semintele? [:D] Ca sa nu mai zic ca exact ca un barbat adevarat ar fi trebuit sa stau sa ma uit la televizor in timpul acestei operatiuni, la vreun meci, ceva. Adina + Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...