Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 6


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Uf uf vad ca Aiduta n-a mai intrat pe aici seara asta, oare ce-o fi in sufletelul ei, nici nu vreau sa ma gandesc Abia astept sa vina cu vestile bune de acolo, sa se linisteasca, off in ce stres cumplit poate sa fie. Adina + Olivia 04.03.2004
Sa nu fie nimeni in sufletul ei.Am citit la sub. ei ce a postat ea.Ti se frange inima.Eu am avut in seria asta un baiat cu acelasi diag. depistat in cl 5,uite ca a terminat 8,a luat examenul,era in remisie,se simtea bine.L-am ajutat omeneste cat am putut,note din burta,certat colegii care-i puneau note mici.Eram in stare sa-i strang de gat.Sarutul lui de la banchet a fost cel mai valoros pt. mine.Asta-i frumusetea meseriei mele,ai de-a face cu niste omuleti,nu te plictisesti niciodata.Unii copii sunt mai maturizati de amarurile vietii decat noi,adultii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Da, chiar am snitel cu cartofi piure si cu iaurt. Numa' ca-s greu de incalzit. Te bagi? PS: Ai vazut ca am schimbat semnatura, nu se mai rostogoleste nimeni. Adina + Olivia Q1.04
Ma bag in cuptorul cu mw.da' acu-s satula,dar nu de tine.Tu nu te culci?Mie nu mi-e somn,dar ma gandeam ca mergi maine la tara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca si mama mea e fan reproduceri din astea. La mine n-a restructurat (am niste acuarele la care tin mult). La ea si-a luat si si-a schimbat ce avea (avea tot niste copii, dar mai mult gen Kandinski) - arata mult mai bine acum. Daca iti plac, asta conteaza. Nasii mei au niste tablouri mari, au dat o gramada pe ele, si care mie nu-mi plac deloc (unul din ele il numesc "vaca nebuna") - dar vezi tu, sunt exact pe gustul lor, doar combinatii alb-negru-gri, exact stilul lor. Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am in living 3 desene facute in tus;sunt motive florale create numai din linii.Munca migaloasa rau de tot.Le-am cumparat de la o colega de desen.La unul din ele s-a ingalbenit fondul alb dar nu ma indur sa-l dau jos ca este f. delicat.Mai am ,tot acolo un tablou cumparat de la o exp.:o mare pe timp innorat.Mi-a placut atunci dar nu ma recreaza cand ma uit la el.As vrea cava mai colorat,mai linistitor sau mai vioi.Eu mereu vreau sa fac ceva in casa,s-o mai schimb.Nu mi-e frica de culori,nu kitsch,ci vesel,cald.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Auzi, Wendy, ca-mi trecuse prin cap o idee [hot] Si-asa trebuie sa-mi fac un portret si trebuie sa pozez (cred ca in iarna) - dupa ce ma deci la ce pictor. Nu vrei sa astepti, poate iti fac cadou un portret cu bestia de mine? Ca frumoasa esti tu.[:D] Adina + Olivia Q1.04
Abia astept.Dar in marime naturala!Te pun in dormitor sau mai bine in fata pc,ca vad ca mai mult pe aici imi fac veacul.Nu-s frumoasa,omu' meu ma vede asa;sunt tunsa scurt,ochii verzui, buzatica.Acu' fa-mi schita.[:D E ora 1,somn usor![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...