Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mie mi-a iesit binele prin urechi:omu' a venit c-o zi mai devreme(a sperat ca ma prinde cu amantii,da' iar am avut noroc[:D],cine mai are timp de amantlacuri de cand cu dc?),am cautat tot orasu' hartie autocolanta,dar n-am gasit nimic sa-mi placa,am cautat cadou pt. maman,ca-i ziua ei maine,acu' fac de mancare.Si cred ca ajunge.Noroc ca mai [alcool][alcool][alcool]ca sa mai prind putere.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Casa. Nu arata prea bine acum da' se poate scoate ceva frumos. In fine, o sa vedem, nu-mi fac vise cata vreme nu ma inteleg la pret. Daca o sa fie de acord cu pretul, am sa iau un constructor sa-mi faca un deviz ce si cum. PS: O fac mai mult de gura maica-mii, ca deja n-o mai suport [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum e acum mai mult de 150.000 nu vreau sa dau (ei vor 180), pentru ca o sa mai coste inca vreo 50 lejer. Problema e alta: as fi vrut initial o casuta de vacanta, ceva mai modest. Da' din una in alta am ajuns la asta care e ditamai viloaia cu o alta casuta mai mica in curte, dar sunt de toata jalea. In fine, da-o-n aia de casa. Edit: in euro sunt cifrele. Voi ce-ati mai facut? Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai are o chestie pozitiva: e la 5 km de unde stau eu acum, ajung super repede (in 15-20min cu masina sunt acolo), in plus este si transport bun in comun. Noi mai cautasem la Clincen, unde sta matusa mea. Da' pana acolo fac cam o ora, ca am de traversat tot Bucurestiul. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...