Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neata fetele, aiduta ce patusi? inuta,te rog nu face p gigi viteazu cu: trebaluit ,stat mult in picioare ,subst toxice...asculta la altii care au fost patiti. adinuta,sa iasa negotu,sa venim la petrecerea d casa noua...la gratar la iarba verde.. fumusico,ce ai facut de papaceala? unde sunteti fetili? monica mami de print http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
neata fetele, aiduta ce patusi? inuta,te rog nu face p gigi viteazu cu: trebaluit ,stat mult in picioare ,subst toxice...asculta la altii care au fost patiti. adinuta,sa iasa negotu,sa venim la petrecerea d casa noua...la gratar la iarba verde.. fumusico,ce ai facut de papaceala? unde sunteti fetili? monica mami de print http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
O supa de gaina cu galushte si o tocanitza de pui cu ardei rosii,ceapa,marar.Io am mancat 3 boeme,oricum vad ca nici nu ma-ngras,nici nu slabesc,indiferent ce as manca.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ce-s astea boeme? [alcool] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Ceva bun pt. slabit:PRAJITURI cu blat subtire siropos si multa frishca.Sunt faine.Cateodata am perioade cand mi-e pofta de dulciuri. Ce,credeai ca am nopti boeme?Pai dac-a venit omu' de unde pana unde nopti boeme.Macar prajiturile sa fie...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...