Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 6


Recommended Posts

Ce-s astea boeme? ------------------------------------ varianta 1 galustele sunt boeme varianta 2 a mincat cu fulgi cu tot 3 persoane din boemia varianta 3 a mincat supa cu tot cu farfuria de boemia. [:-)))][:-)))] nu stiti ca dna profisoara maninca copchi,mamici si ce-i inta in mina???? monica mami de print http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Wendy nu nu nu, la tine n-am facut nici un woodoo, nu'sh ce-s cu poftele astea la tine... eu la Maru si apoi la Aida ma concentrez...ufff am trimis vad ca barzoiul la tine [:D] Da' macar ceva se rezolva: o sa-ti creasca apetitul sexual, ca asa-i in primul trimestru de sarcina [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Wendy nu nu nu, la tine n-am facut nici un woodoo, nu'sh ce-s cu poftele astea la tine... eu la Maru si apoi la Aida ma concentrez...ufff am trimis vad ca barzoiul la tine [:D] Da' macar ceva se rezolva: o sa-ti creasca apetitul sexual, ca asa-i in primul trimestru de sarcina [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Nt,nici o sansa.Nu-ti spusei,mai nou sunt si olteanca,ca am sterilet.Vai de mine,cred ca s-a cimentat acolo,ca trebuia sa-l scot cam de mult.Cred c-or sa ma ingroape cu el,ca de iesit,nu prea cred.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu nu vrei sa apuci sa-ti cumperi casa?Ca-ti trasnesc niste voodoo-uri acuma de ai sa faci un baiat mumos,cu paru' cret,ochii verzi si buzatzel si-o sa-i spun Tzucushor.Asa le spun io oamenilor pe care-i iubesc.Ia mai fa si tu,nu tot le impinge pe altele la...impinsIo tre' sa ma pregatesc de madame menopauza.Ce-am avut de spus am spus:2 teroristi! Ah,si inca ceva.Nu se ramane gravida cu steriletu' ci cu altceva![:D][:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Stai Wendy ca am sa ma puiesc si io, da' vezi ca prima data n-am cascat bine ochii cu cine ma puiesc, asa ca de data asta am niste cepe deasupra nasului. Si niste filtre. Si teste. voi ati scapat de problema asta, consortii au depasit testele, asa ca aveti verde la puit. Si-mi place de tine ca te-ai conformat si ai ramas gravida, in ciuda vicisitudinilor vietii (=steriletul). [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...