Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Astazi este ziua mea!


Recommended Posts

Ada, LA MULTI ANI ! Hai ! Nu fi trista ! Polux are dreptate, se intampla ca ei sa uite, dar nu fa din asta o tragedie. Daca el iti este alaturi, daca va iubiti, este mult mai important. Atentioneaza-l din vreme ! Si eu am vrut sa evit intotdeauna asemenea momente, asa ca aveam grija ca in saptamana dinaintea zilei mele sa intreb "nevinovat", din cand in cand: "ce-mi iei de ziua mea ?". Asa nu a uitat niciodata si a retinut si ca-mi doresc o atentie [;)]. Dar, poate ca vei avea o surpriza !!!!!!!!!!!!!! [flo] Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003) http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://community.webshots.com/user/oana_maria200 POZE NOI !!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iga, La Multi Ani! Sanatate sa ai, sa te poti bucura de copilas! Subscriu si eu, poate iti pregateste o surpriza! Nu te intrista, eu te inteleg (mi s-a intamplat o data, niste ani in urma. seara m-a sunat si intreaba: ce faci? raspunsul meu? uite, beau sampanie de ziua mea! a venit cu trandafiri. era tarziu, dar... am inchis ochii, si am trait momentul. stiu ca doare, dar nu te lasa coplesita! Bafta! [cor] Mos Craciun cu plete dalbe, A sosit de prin nameti... Astery
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ! scumpo si daca tot e ziua ta BUCURATE de ea,nu lasa supararea sa puna stapanire pe tine. Marius ti-a dat un sfat bun cu floarea si eu am sa te incurajez si mai mult spunandu-ti sa-ti cumperi o rochie trasnet si s-o imbraci in seara asta,chiar si daca stai acasa!!!!!sa dansezi si sa te simti bine in pielea ta,caci asta conteaza enorm!!! Dar cum inca ziua nu s-a terminat....,poate apare si o SURPRIZA!!!nu-l judeca pana nu se sfarseste ziua TA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ada si numai fi suparata. Pt. barbati anumite gesturi nu au aceeasi semnificatie ca si pt. noi. Important e sa nu uite totusi ca e ziua ta, in rest ce mai conteaza cine a zis primul ? Hai, zimbeste, ca acus vine acasa cu un buchet mare de flori si cine stie ce cadou la care nici n-ai visat [:D] La multi ani si sanatate ca-i mai buna decit toate [pup] Karina [sofer] + Bogdanel [copil]
Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] LA MULTI ANI ADA! Sa stii ca nu esti singura care pateste asta. Inteleg perfect ce simti. Dar sa nu fii trista tocmai astazi. Ia-o pe [copil], duceti-va undeva afara si distrati-va numai voi doua. Ai sa vezi ca soarele straluceste si fara el. Si nu te mai gandi deloc la faptul ca nu ti-a spus inca nimic - poate vrea sa-ti faca o surpriza mai tarziu! Smile! Felicia http://www.babiesonline.com/babies/a/alex2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...