Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004 (55)


Oana_B

Recommended Posts

Multumesc pentru raspunsuri[pup] ce frumos ca o sa va intilniti...[9cer] Ioana nici nu indraznesc sa ma pling prea tare...imi inchipui ca cu 2 as vorbi singura pe strada[:D] Totusi tu mai iesi la servici,iesi din casa, te rupi de rutina, conteaza enorm, ai ajutorul bonelor, e altfel, eu de cind s-a nascul Ilinca am fost doar eu cu ea, sotul la munci si nu m-a ajutat nimeni cu nimic nici o secunda, doar voi cu cite o vorba buna, un sfat o ideie.Cam asta e, pupicei si noapte buna![nani] Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
'Neata!
[s]Dragos Claudiu[s]!!! [s]Amalia[s]!!!
Helen, am vazut si pozele voastre[:D]. Ce gasunel este Cosmin, iar tu esti top model[ispita]. Mi-a placut Mosul langa masina de politie[:-)))]. Ioana, [cool]!!! De fapt eu i-am vazut pe Arturici cum vorbeau la telefon, de cand ati venit la noi[:-)))]. Sunt niste scumpi si niste destepti[pup][pup]. Otilia succes la vaccin. Si noi facem astazi Varilix-ul. Sper sa fie ok. Elena, va doresc sa treaca repede perioada fara tati[flo]. Pe Erica am tot vazut-o in pozele lui Matei, dar stii ce te-am rugat [;)]. Sa nu uiti!!! Adriana[sofer] si [:o)] Rares (13.febr.2004) [url="http://community.webshots.com/user/adrinusa"]poze cu Rares[/url]
La multi ani in 2005[cheers]!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ANDREI SEBASTIAN!! LA MULTI ANI OLIVIA KARLA!! Scuze pentru intarziere, dar am fost tare ocupata cu pregatirile pentru ziua de azi. LA MULTI ANI AMALIA! LA MULTI ANI DRAGOS, SA CRESTI MARE SI SANATOS SI SA NE BUCURAM DE TINE!!!! Multumim pentru urari. Nici nu-mi vine a crede ce copii mari avem, cand ma gandesc ca anul trecut pe vremea aceasta abia ieseam din operatie si dragos era mititel, mititel de imi era frica sa il iau in brate...si azi...implineste un an...si sa il vedeti cum merge prin casa...apare de peste tot. Nu va spun de dimineatza cum a umblat dupa mine peste tot, eu ma chinuiam sa fac un pic de ordine, el imprastia la loc. Are o problema cu jucariile adunate. Nu le suporta, trebuie sa fie peste tot. Sper sa revin mai tarziu (diseara), dupa ce terminam cu musafirii si sa va povestesc cum a fost. Eventual poate reusesc si sa postez cateva fotografii. claudia si dragos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu de la serviciu. Nu ma pot abtine, deja sunt dependenta de voi. Sper ca azi sa fiu ceva mai coerenta. Am recitit acum mesajul de aseara si era tare incoerent. Eu deprimata rau la serviciu, cu treaba si lipsa de chef. Aseara ma panicasem ca am gasit ditamai pata rosie pe capsorul Alexandrei si nu imi aminteam cand a cazut. Pana la urma nu e cucui ci o simpla julitura. Insa tot nu stiu cand s-a petrecut accidentul. Adina, uitasem sa iti zic de botez. Inca nu am fixat nimic, nu s-au decis. A fost o surpriza nasia noastra! Monica, Alex nu sta linistita. Insa isi gaseste de lucru si singurica. Ii place sa distruga si sa demonteze, sa exploreze, si pentru asta nu are nevoie de mine. Otilia, nu ma pricep nici eu ca nu sunt medic, am zis si eu asa de alergie. Legat de transpiratie, Alex transpira numai cand mananca si cand doarme. Nu cand se joaca, poate numai daca e cald rau. Helen, si Alexandrei i-a revenit pofta slava cerului. Insa acum nu doarme. Ea cand doarme nu mananca si invers. Legat de eritem, sa stii ca nu am gasit solutia. Atunci a trecut cred de la sine dupa o luna de chin. A funtionat foarte bine sa o las cu funduletul gol destul de des. Acum folosim cu succes in prevenire crema Klorane. Babee, oau ce te invidiez ptr reduceri! Sa profiti de ele! Claudia, si Alex imprastie jucariile. Asta e placerea ei cea mai mare si o las asa. Daca vezi cum arata sufrageria dupa 2 ore de joaca. Ei ii place sa imprastie si sa scoata toate lucrurile. Nu ar baga nimic in cutie! [s] Dragos Claudiu si Amalia [s] Ma duc la munca. Pe diseara. Rox si Alexandra Maria [copil] (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][s]La multi ani Dragos! Multa sanatate si numai bucurii sa le aduci parintilor! [s][bis] [s] La multi ani Amalia 11 luni! [s] [s][flo] Helen si[copil]Dan Cosmin (21 Ianuarie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/phelens"]Albumul nostru[/url] [url="http://community.webshots.com/user/bbianfebr2004"] Albumul comun cu bb-ii de ian-febr 2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]DRAGOS [s] [mariaj]CHIAR NU VRETI SA CITITI SI DESPRE NAZDRAVANIILE NOASTRE??? Si cat mi-a luat sa le scriu....[bang][bang][bang][bang][bang] Zau ca ma supar si nu mai vorbesc cu voi! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39536 mav
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ia sa vad, poate ma lasa sa stau nitel. acu doarme sa ne "laudam" si noi Matei zice numai: ma - eu, mama - Ovi, bau si buff. toate foarte clar. in rest, nimic. mai multe zicea la 8 luni. apoi a "mutit" brusc. nu merge singur. nici macar numai de o minuta. merge foarte mult, dar tinut de 2 miini. se da jos singur de pe canapea, dar nu poate sa se urce. ii place sa mestereasca tot ce prinde. pune la loc, desface, arunca, aduna, iar arunca samd duce si el tel la ureche, insa ieri am dus si eu mina facuta pumn si ma faceam ca vb la tel. ei bine, a venit, mi-a luat mina, a desfacut-o, s-a uitat la ea - goala si a zis hmmmm. apoi a inceput sa rida tare. are mult jucarii care ii plac. la cele muzicale stie deja foooarte bine butoanele. se joaca singurel, dar nu mai mult de 5-10 min si nu mai mult de 1-2 ori pe zi [:D] schimba posturile la radio, scoate cd-ul din combi, aprinde-stinge lumina cu maaaare placere. iar daca ascund un lucru care il intereseaza nu se lasa pina nu-l gaseste. oricit m-as stradui eu sa-i abat atentia. aaaa... si apropos de "atomici cuminti" (mai curind oximoron [:D]) de multe ori seara, dupa ce-l culc, simt cum tremur toata. si rareori imi dau seama daca-i de la oboseala sau de foame [:D] fug sa-i fac mincarea ca acusi scoate goarna [^] Anca si [disco] Matei (1 ianuarie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/ancutza124"]gasca MAO[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...