Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din Iasi....(Mamici din Iasi -9)


Recommended Posts

Bun venit, Ramonika! Mihaela, si noi stam intr-un apt. cu o camera, Tazar, catelul, sta in hol. Inca nu are acces in camera, ca e cam nebunatic si la cata forta are (e pittbul, si are 2 ani) poate sa-l raneasca usor pe Iustin. Intr-adevar e o grija in plus, trebuie scos afara zilnic, pregatita mancare...dar de treburile astea se ocupa sotul. Cristina, te invidiez ca ai fost la sanie. Noi vom iesi la anul, cand Iustin va fi marisor. [pup] lui Mihnea Carmen si[copil]Iustin(5.06.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album Iustin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by mephala30
Cristina, te invidiez ca ai fost la sanie. Noi vom iesi la anul, cand Iustin va fi marisor. [pup] lui Mihnea
Hihih,ieri am fost afara la bataie cu zapada,si am intrat in casa uzi fleasca! Azi am acelasi program...nu stiu cind mai fac mincare,dar cred ca vin la voi,ca vad pe "la bucatarie" ce bunataturi faci! Ma primesti?[:D] [flo][pup]Cristina si Mihnea Uitasem[batcap]batrinetele maica....am intrebat despre "Activator"si nu da dependenta. Am vorbit cu tipa care nu mai poarta ochelari de cind il foloseste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu intarziere "la multi ani!" puiutilor sarbatoriti:gulshan, lindaz. si bun venit fetelor noi: oanac, lindaz, ramonika, sper ca n-am uitat pe nimeni! am iesit si noi in zapada, dar la inceput nu i-a placut, vroia in brate. cu saniuta ii place, face "pa!" la toata lumea care trece pe langa ea, parca-i o printesa in caleasca!!![bis] mergeti in hala la et 1.? eu merg cu denisa in fiecare sambata inainte de pranz. ii place mult printre copii! diana si denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina ai intrat in sesiune? eu am primul examen pe 12 si urmatorul pe 13,si tot asa pana la sf lunii. n-am nici cel mai mic chef de invatat .oare ce sa fac??????????? plus ca nici Fabian nu ma lasa [bang][bang][bang] ce ma fac fetelor???????????[q][q][q][q] Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai sa schimbam subiectul caci ma doare capul cxand ma gandesc la facultate. Linda si eu tot un caniche am avut ,o chema Jakie dar inainte sa vin de l-a spital cu Fabian(dupa ce l-am nascut) sotul meu a dat-o parintilor mei .nici la ei nu a stat prea mult caci tot se gandeau la nepot si am fost nevoita sa o dau la o cumnata si nu prea am avut timp sa ma duc pe la ea si .....ea saraca cand ma vede si acum se gudura si ma linge ,ma recunoaste.tare imi este dor de ea dar mai am rabdare sa mai creasca Fabian ca sa o aduc ca de altfel ar sta amandoi limba in bimba (amandoi, doi super pupaciosi)si sigur al meu fecior (cum de altfel face si acum )ar vrea sa o muste.....nici nu vreau sa-mi imaginez ce ar fi.sigur ar si chinui-o.si Jakie este f.f. geloasa si cred ca s-ar mai da la Fabian. asa ca incerc sa mai am rabdare abia rezis insistentelor lui Fabian care cum vede pe afara un catel sau o pisica ma tot plange ca vrea catel sau vrea pisica . va pup Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by palmyrah2002 Azi am acelasi program...nu stiu cind mai fac mincare,dar cred ca vin la voi,ca vad pe "la bucatarie" ce bunataturi faci! Ma primesti?[:D]
Cu mare placere! Carmen si[copil]Iustin(5.06.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album Iustin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lacri
Cristina ai intrat in sesiune? eu am primul examen pe 12 si urmatorul pe 13,si tot asa pana la sf lunii. n-am nici cel mai mic chef de invatat .oare ce sa fac??????????? plus ca nici Fabian nu ma lasa [bang][bang][bang] ce ma fac fetelor???????????[q][q][q][q] Fabian si mami Lacramioara
Da am intrat[q],dar la primul examen nu m-am dus ,fiindca nu am terminat proiectul.Am pe 13 al doilea examen,dar trebuie sa termin si proiectul asta oribil [q][q]si eu stau pe afara si ma bat cu zapada,iar la serviciu am de lucruu groaznic de mult. Las ca ne tinem pumnii una la alta si poate merge[:D]. Cite examene ai?Eu 5,da-s ultimileeeee !Sper sa le iau,sa nu am coditza in vara inainte de licenta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...