Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din Iasi....(Mamici din Iasi -9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Waaw!! Din cate vad eu o sa fie o intalnire mare!![cool] As vrea tare mult sa ma treci pe lista ta Cristina, dar stiu ca nu se poate. Cand o sa vin eu, la vara, poate o sa mai aveti chef sa ne vedem. Mi-e dor tare de voi! Distractie placuta si nu uitati de poze!!![pup][flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea,acum e urit rau afara! Ploua iar si mi-e dor de vremea copilariei cind trosneau pietrele de ger,noi ne plimbam cu sania prin nametii uriasi,pe Vascauteanu sau pe Sipotel,apoi alergam infrigurati in casa,unde mamicile isi puneau miinile in cap in ce hal putem arata. Deocamdata orasul e linistit,fiindca studentii si elevii sint in vacanta,dar de luni,totul va reveni la normal! Raluca,daca vii in vara,intilneala e asigurata de pe acum! Numai bine scap si eu de licenta si am motive mari de "sarbautorit"[:D]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!!!!Va doresc un an mai bun ,multa sanatate si fericire.....si tot ce este mai bun si mai frumos in lumea aceasta si sa ne pazeasca bunul Dumnezeu de necazuri si nenorociri. Buna fetelor! stiu ca a trecut mult timp de cand nu v-am mai scris dar tot am avut probleme cu panarama asta de calculator.abia v-am gasit ........daca tot s-a schimbat titlul...nu am reusit sa citesc din urma pt. ca nici nu am mai avut rabdare si m-am bagat la scris.imi este un dor de voi de nici nu va imaginati.am vazut ca se face mare intalnire duminica ,ne treceti si pe noi pe lista numai in cazul in care am intalnire cu colegii de la facultate ca sa ne facem temele(nu de alta dar acusi intram in sesiune)atunci s-ar putea sa nu ajung. Gabriela ,abia azi am citit mesajul de la tine.iti multumesc pt. urari si te rog sa ma ierti ca nu m-am tinut de cuvant si nu te-am mai sunat dar in ziua ceea am fost numai pe drumuri si pe fuga; abia pe la 9 seara am reusit sa ajung la Fabian(el a ramas la parintii mei) si am stat foarte putin cu el si din aceasta cauza am plecat la munte cu inima indoita si pe cat de frumos a fost acolo nu prea am avut liniste si abia asteptam sa ajung acasa. vom sta la palavre mai mult duminica. sa pup dulce La multi ani sarbatoritilor! Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...