Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din Iasi....(Mamici din Iasi -9)


Recommended Posts

Mamicutze dragi, asa mi-a fost 'norocul', sa nu va intalnesc acum, cu toate ca am vrut ft. mult. Ei, asta e, ne vom vedea cand va fi o data viitoare. Am reusit sa ma intalnesc cu Cristina, si sa-l vad pe Mihnea. Tare scump e! Gabriela, asta e, ne vom cunoaste noi odata si-odata... Carmen si[copil]Iustin(5.06.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album Iustin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma bucur sa aflu ca v-ati intalnit pana la urma si imi pare rau ca nu am putut fi si eu alaturi de voi! V-am citit si impresiile pe care le-ati postat, dar nu am gasit nici o pozica. M-am uitat doar la pozicile de acum o luna a Ericai si am ramas super surprinsa sa vad ca a inceput sa mearga. [pup] Si ce zambareata e! In majoritatea pozelor apare zambind! Cred ca la viitoarea intalnire , cand o sa o vad pe Erica, o sa am chiar si o scurta conversatie cu ea![:)]
Ma bucur sa aflu ca si Alex a lui Gabi a inceput sa vorbeasca. [:p] Gabi mai bea Alex suc din sticla cu paiul?[:D]
Cristina, e adevarat ca Mihnea a devenit baiat cuminte???? Nu se poate! Mie imi placea asa, plin de pozne si ghidush! [cool]
GabiG pupici baietilor tai si sper sa ii pot vadea si eu odata in "carne si oase" , la o proxima intalnire![dual]
Adelooo! Duamna Vrajitoare bu-hu-hu![:D] Vino cu pozele alea odata ca am inteles ca doar tu detii "probe concludente" de la ultima intalnire![cheers] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Coriolan Aur Smarald, 150,000 lei
quote:
Originally posted by gulshan
salut, hai bai mamicilor,vreau si eu sa va cunosc!si eu am 2copii:fiu-meu de 5ani si fiica-mea de 2ani,si n-ar strica ceva prieteni noi... asa ca va rog mult,dati-mi un PM,ca sa-mi sara in ochi,ca altfel uit pe unde am mai citit..pe forum. pupici si chiar as vrea sa cunosc ceva mamici din iasi(si tot ma cred ca iasu-i fruntea,nu?) si fetelor,vreau sa-i pun cercei lui fiica-mea,unde se poate face-mai sigur,mai igienic..si cam cat costa.auzisem de mall,este acolo intr-adevar,ptr inceput folosesc cerceii lor sau ai mei? numai bine, gulshan
Carmen,Ilinca&Ionut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehehehe, e bine daca nu ne-au murit laudatorii![:D][:D]Am fost asa de zabauca de scincetele Ilincai ca nici nu am intrebat-o pe prietena Adelei cine este... in rest, copii au crescut de la ultima intilnire; ma intreb daca in afara de Mihnea [foto]a mai facut cineva poze, ca aparatul Adelea era full. [flo]
quote:
Originally posted by Elena I.
Super intilnirea de azi[bis]! Ma bucur ca ne-am adunat asa de multi, ca am cunoscut lume noua: pe Adela, ellaalba, pe Ilinca (scumpa foc!- iti face pofta de bb mic) si, in fuga pe Iustin si pe taticul lui. Ma bucur ca i-am revazut pe ceilalti. Erica[disco], sustinuta de minute, s-a jucat de-a prinselea cu Alex [bonjovi]si Matei [bonjovi]si a ris in hohote la jocurile lui Mihnea, care ne-a facut si poze[:D]. Alex [pup] a inceput deja sa vorbeasca si e foarte nostim ca nu intelegi nimik daca nu esti de-al casei[:D]. Mihnea [pup]lasa impresia de copil foarte intelegator si cuminte. Matei [pup], cind zimbeste, iti se insenineaza ziua (nu exagerez!) Otto [pup]a fost sobru, ca doar era cel mai mare. Ilinca[copil] are niste ochi superbi, ca ai mamei ei. Imi pare rau ca nu am avut camera foto, dar mi-ar fi fost greu sa-i port de grija. Poate a surprins Adela ceva instantanee. Raluk[flo], abia te asteptam! Elena si [foto][url="http://www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=292004679105&page=1&sort_order=0"]Erica [/url] 6. februarie
Carmen,Ilinca&Ionut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutici fetelor!!Si eu m-am bucurat mult ce ne-am intilnit cu atit mai mult cu cit cred ca e una din ultimele intilniri la care particip ,ca daca incep scirbiciul,nu stiu cum am sa mai reusesc sa ajung!!Inceperea serviciului e asa ca un fel de bau-bau pt mine ,imi da insomnii(de aia bintui pe aici la ora asta!!),sper sa ma descurc,lui Alex deja ii fac dosarelul pt cresa sa vedem cum rezista!!Dupa intilnirea de ieri ,parca am sperante ca o sa-i placa(cel putin cit mai are pe cineva de speriat!!). Elena,sa stii ca si pt cei de-ai casei limbajul lui e o enigma,pt ca aceleasi sunete au cu totul alte intelesuri(de ex:KIKA inseamna Mihnea(??!!)-dar si Cresa ,de care pare f incintat(dar cred ca numai cum suna cuvintul nu si ce inseamna!!).Oricum el a ramas cu multe amintiri de la intilnire ,il intreb cum s-a jucat cu Matei,Mihnea si Otto si el incepe imediat sa-mi arate cum i-a speriat pe :TOTO,TEI SI KIKA!! Raluca binenteles ca savureaza sucul cu paiul ,sa-l vezi cum se instaleaza la masa cind cumparam pizza,pina aducem noi farfuriile el se si serveste(are "bunul" obicei ca atunci cind manica ceva care-i place si vede ca rezervele sint pe sfirsite ne "ataca"noua farfuriile si-si alimenteaza farfuria!! Eheee,si mie tot la Ilinca mi-a ramas gindul,e periculos ca-mi vin ginduri...ca si Elenei..si nu-i loc!!! Erica deja o adevarata domnisoarade acum,are mama cu cine iesi la plimbare!! Cristina,vezi toata lumea a remarcat acelasi lucru:Mihnea s-a facut copil cuminte!!Eu am fost multumita ca a fost el pe post de fotograf,ca nu mai sint stresata ca nu-s fotogenica(el e un profesionist asa ca a facut treaba buna!!). Carmen ,imi pare rau ca am ratat din nou sansa de a ne cunoaste in schimb l-am vazut pe Iustin care e un super-baietel,si are niste ochi!!! Gabi si Alex[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici din Iasi, Stiti cumva daca se poate obtine pasaport individual pentru copil de la Serviciul Pasapoarte Iasi? Aveti informatii de ultima ora, in cazul in care v-a interesat si pe voi problema? In 2003 am fost acolo in audienta si n-am reusit sa obtin pasaport separat pentru Robert, care era trecut din Germania pe pasaportul meu (pur si simplu m-au refuzat), in 2004 am ajuns in tara dar nici n-am trecut prin Iasi, in schimb anul asta as vrea s-o rezolv totusi, fie prin imputernicire, fie personal, cand vom merge in concediu. Din pacate, din cauza tipului nostru de viza, Consulatul Roman de aici nu se poate ocupa de schimbarea actelor, asa ca trebuie sa ne descurcam in Iasi, pe cont propriu. Parintii mei urmeaza oricum sa se intereseze la Politie, dar m-am gandit ca poate unele dintre voi ati avut recent nevoie de pasaport pentru copil si sunteti la curent... Multe salutari, Cristina http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am simtit suuper la intilnire si imi pare rau ca trecut timpul asa repede! Orice revedere e minunata,iar faptul ca ne-am intilnit cu inca doua "iesence de baza"[flo],ma face sa sper ca vom reusi intr-o zi sa ne intilnim toate iesencele de pe forum. Hihi..da Mihnea doar a dat impresia de copil cuminte. Gabi(acvi)povesteste tu la fete cam ce a facut Mihnea la voi acasa[:D]. Adevarul e ca avem niste copii SUUPER[:D],toti is frumosi si cuminti de nu se mai poate[bis]si chiar daca domnisoarele nu au avut ochi pentru baieti[:p]...poate data viitoare noi mamicile de baieti om avea mai mult noroc...hihi..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo]Bine ca nu a fost si Ionut, ca astfel clubul copiilor cuminti era complet! Dar pozici, nu avem? Ca eu am venit cu capu-n traista[batcap]...
quote:
Originally posted by palmyrah2002
M-am simtit suuper la intilnire si imi pare rau ca trecut timpul asa repede! Orice revedere e minunata,iar faptul ca ne-am intilnit cu inca doua "iesence de baza"[flo],ma face sa sper ca vom reusi intr-o zi sa ne intilnim toate iesencele de pe forum. Hihi..da Mihnea doar a dat impresia de copil cuminte. Gabi(acvi)povesteste tu la fete cam ce a facut Mihnea la voi acasa[:D]. Adevarul e ca avem niste copii SUUPER[:D],toti is frumosi si cuminti de nu se mai poate[bis]si chiar daca domnisoarele nu au avut ochi pentru baieti[:p]...poate data viitoare noi mamicile de baieti om avea mai mult noroc...hihi..
Carmen,Ilinca&Ionut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, tot citesc ce super a fost la intalnire si-mi pare rau ca nu v-am intalnit. Oricum, la o viitoare intalneala, bebe-le meu va fi mai mare, asa ca....abia astept. Si pana atunci sper sa slabesc vreo 8, 10 kile sa nu ma vedeti umflata, cum sunt acum. Noi am facut poze cu Cristina si Mihnea. O sa-mi rog sotul sa le puna diseara. Acvi, multumim de aprecieri! Carmen si[copil]Iustin(5.06.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album Iustin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...