Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din Iasi....(Mamici din Iasi -9)


Recommended Posts

vad ca v-ati simtit f. bine si sunt un pic cam invidioasa .....de ce tocmai atunci a trebuit sa merg la facultate???[bang][bang][bang] cat despre pasaport ,nici eu nu stiu ca nici eu nu am unul .....dar am in plan sa-mi fac anul acesta si cat mai curand.[bis] Carmen am vazut pozicile cu Iustin,sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucurii ,ai o minunatie de baiat. va pup dulce si va doresc o seara linistita![pup] multa sanatate! Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gabi, imi pare rau ca i-am provocat suferinta lui Matei. mai bine ii lasam vaporul citeva zile, ca Erica nu intreaba de el si s-ar fi plictisit si Matei pina atunci. Raluca, si Erica bea cu paiul din canita ei speciala. poti si vedea asta dc te uiti in album (vezi la semnatura). Elena si [foto][url="http://www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=292004679105&page=1&sort_order=0"]Erica [/url] 6. februarie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Si eu sunt din Iasi si poate cu timpul am sa va cunosc. Voi naste luna viitoare si sunt fericita ca voi fi mamica. De pe acum ma gandesc la cresa,gradinita etc, si sper sa gasesc aici pe forum multe informatii, ceea ce pana acum am gasit si m-au ajutat mult in perioada sarcinii. Am avut ceva probleme,mai ales cu medicii de pe aici,care se pare ca nu sunt asa bine pregatiti ca cei din bucuresti,dar pana la urma a fost bine. Va pup pe toate si sa va traiasca copii sanatosi si frumosi pe care ii aveti! Toate cele bune! alipticot 34 sapt Dr Mihalceanu Cuza Voda DPN 15-20 febr 2005 [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool]Nastere usoara! Tot la dr. Mihalceanu am nascut si eu!
quote:
Originally posted by alipiticot
Buna fetelor! Si eu sunt din Iasi si poate cu timpul am sa va cunosc. Voi naste luna viitoare si sunt fericita ca voi fi mamica. De pe acum ma gandesc la cresa,gradinita etc, si sper sa gasesc aici pe forum multe informatii, ceea ce pana acum am gasit si m-au ajutat mult in perioada sarcinii. Am avut ceva probleme,mai ales cu medicii de pe aici,care se pare ca nu sunt asa bine pregatiti ca cei din bucuresti,dar pana la urma a fost bine. Va pup pe toate si sa va traiasca copii sanatosi si frumosi pe care ii aveti! Toate cele bune! alipticot 34 sapt Dr Mihalceanu Cuza Voda DPN 15-20 febr 2005 [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze[/url]
Carmen,Ilinca&Ionut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, iar am fost azi la patinoar si a fost suuper. Otto incepe sa faca progrese, eu la fel si incepe sa-mi placa. Sa nu va mai spun cu ce pofta a mancat Otto cand a venit, si a servit chiar 2 feluri. Azi am reusit performanta sa nu mai cadem, deci suntem tari...AA, dar am uitat sa va spun ce incantat a fost Matei de patinoar, el era fara patine, dar il ajutam sa alunece...striga: Patinez, patinez...si a zis ca mai vine... Carmen, mamica lui Iustin, si eu ti-am vazut flacaul si e un scump si jumatate, mai ales ca are ochii albastri si era imbracat in bleo...data viitoare cand ne vom intalni, sper sa ne cunoastem mai bine. Elena, a uitat Matei de vapor pana astazi; tot am spus ca voi ajunge pe la voi saptmana asta, o sa sun oricum inainte... Cristina_C , eu in 2003 in decembrie l-am trecut pe baiatul cel mare in pasaportul meu. Pot spune ce am avut mare noroc si asta pt ca am scris un e-mail la ministerul de interne sa intreb niste amanunte(sotul era plecat din tara si trebuia sa dea acolo declaratie ca e de acord sa i se faca juniorului pasaport). Nu mai stiu adresa de mail, cauta pe google la min. de interne serv. pasapoarte si trimite-le un mail, probabil o sa-ti raspunda. Eu le-am scris sa intreb si am fost sunata acasa si chemata la ei aici in Iasi sa ma ajute.Iti dai seama...Nu cred ca te-am ajutat prea mult cu povestea mea, dar macar incearca... Ali...bine ai venit printre noi mamica cu burtica. Ce pb ai avut cu medicii ginecologi din Iasi? FETELOR, AM O MARE RUGAMINTE: trebuie sa-mi inscriu flacaul cel mare la scoala, m-am orientat spre sc. 22 din Tatarasi; care din voi ati putea sa-mi puneti o pila. Vreau sa aflu cine ia clasa I anul acesta si imi trebuie o invatatoare care sa stie sa ajunga la sufletul copilului meu, care e tare sensibil si plangacios, deis mintea ii merge...offf... Va pup cu drag , Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Noi am fost plecate se Sarbatori, ca daca am fi fost in Iasi mi-ar fi placut si mie sa vin si sa cunosc alte mamici. Si eu tot cu Mihalceanu am nascut, exact acum 5 luni si am fost super incantata. Am nascut la 4 dimineata si a venit de acasa ca sa ma asiste. Si m-a ajutat, nici macar nu a fost necesara epiziotomie. Sa stiti ca va citesc zilnic, chiar daca nu apuc sa scriu. Pupici, Andrea si Stefania (13.08.2004) http://community.webshots.com/user/a_mironeanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo]Andrea, si eu tot cu dr. Mihalceanu am nascut si tot acum 5 luni, mai exact pe 11 august, ne cunoastem?
quote:
Originally posted by amironeanu
Buna ziua! Noi am fost plecate se Sarbatori, ca daca am fi fost in Iasi mi-ar fi placut si mie sa vin si sa cunosc alte mamici. Si eu tot cu Mihalceanu am nascut, exact acum 5 luni si am fost super incantata. Am nascut la 4 dimineata si a venit de acasa ca sa ma asiste. Si m-a ajutat, nici macar nu a fost necesara epiziotomie. Sa stiti ca va citesc zilnic, chiar daca nu apuc sa scriu. Pupici, Andrea si Stefania (13.08.2004) http://community.webshots.com/user/a_mironeanu
[pup][flo]Carmen,Ilinca&Ionut http://photos.yahoo.com/m_costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...