Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din Iasi....(Mamici din Iasi -9)


Recommended Posts

Saluti!!Uff ca tare mi-a fost dor de voi!!Am stat 2 zile fara net din cauza ca domnul Alexino ..a facut pp pe tastatura..asa ca in seara asta bintuiam prin mall dupa tastatura noua!! Bun venit fetelor noi in clubul nostru!! Vreau sa va intreb fetelor,a facut cineva cursuri de contabilitate la Camera de Comert-Asazamintul Romanesc??Merita??EU as vrea sa incep cursul cam in 1-2 sapt incepe o noua serie sint 16 ore pe sapt si ma intreb daca ramin cu ceva dupa curs??!! Gabi[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La Camera de Comert si Industrie am facut eu cursurile de contabilitate, mie mi-au folosit. Sunt gratuite? [flo][flo]
quote:
Originally posted by acvi
Saluti!!Uff ca tare mi-a fost dor de voi!!Am stat 2 zile fara net din cauza ca domnul Alexino ..a facut pp pe tastatura..asa ca in seara asta bintuiam prin mall dupa tastatura noua!! Bun venit fetelor noi in clubul nostru!! Vreau sa va intreb fetelor,a facut cineva cursuri de contabilitate la Camera de Comert-Asazamintul Romanesc??Merita??EU as vrea sa incep cursul cam in 1-2 sapt incepe o noua serie sint 16 ore pe sapt si ma intreb daca ramin cu ceva dupa curs??!! Gabi[flo].
[pup][flo]Carmen,Ilinca&Ionut http://photos.yahoo.com/m_costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' mai este ceva gratuit in ziua de azi,Carmen!!?? Costa 3.300.000lei ,80 de ore,4 sapt ,si la Casa Sindicatelor vad ca se fac cursuri dar ma gindesc ca la Camera de Comert or fi mai seriosi.Am mai avut o tentativa de cursuri de contabilitate inainte de a naste la FEG dar ne dicta 3 ore in continuu iar practica facea doar cu cei de la ISE cu care vorbea aceiasi limba,asa ca am renuntat dupa prima saptamina.Sper sa am mai mult noroc de data asta!! Gabi[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de raspunsuri! Sa stiti ca eu sunt mandra ca sunt din Iasi, cu toate ca admir unii prieteni din bucuresti,si unele lucruri poate putin altfel,dar nu as vrea sa locuiesc in alt oras din tara, si am trecut prin cateva, iar Iasul mi se pare cel mai frumos.Sper sa nu mi para rau vreodata ca l-am laudat atat!! [gravi] Va pup! alipticot 34 sapt Dr Mihalceanu Cuza Voda DPN 15-20 febr 2005 [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de invitatie! Cu draga inima, pacat ca eu ajung in Iasi doar vara. In rest tot timpul anului tanjesc dupa aerul din Iasi si dupa formele lui de relief. Ingrid Ingrid ,oriunde te-ai afla ieseanca de-a noastra esti,cu inima si sufletul! Cind vii in Iasi poate ne intilnim![/blue][/b] [/quote]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, Otto al meu (pardon, Octavian) e poet. Ieri a venit de la gradi cu o poezie compusa de el:" Mami, Te iubesc. Tu esti blanda.Ochii tai is frumosi ." Dar aseara a spus ca de ziua mea imi va scrie o poezie mai frumoasa, care va suna asa: MAMA TE IUBESC. OCHII TAI SUNT VERZI CA IARBA, INIMA TA E ROSIE CA SOARELE IN ASFINTIT, FRIZURA TA IMI PLACE...(Asta pt ca de o saptmaana mi-am facut suvite si m-am tuns). Mai, am poet acasa, ce mai... Pupici, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, cursurile erau gratuite fiindca firma mea era membra a CCI Iasi si beneficia la vremea aia de un curs gratuit. De ce cursuri de contabilitate, Gabi? [:X]
quote:
Originally posted by acvi
Da' mai este ceva gratuit in ziua de azi,Carmen!!?? Costa 3.300.000lei ,80 de ore,4 sapt ,si la Casa Sindicatelor vad ca se fac cursuri dar ma gindesc ca la Camera de Comert or fi mai seriosi.Am mai avut o tentativa de cursuri de contabilitate inainte de a naste la FEG dar ne dicta 3 ore in continuu iar practica facea doar cu cei de la ISE cu care vorbea aceiasi limba,asa ca am renuntat dupa prima saptamina.Sper sa am mai mult noroc de data asta!! Gabi[flo]
[pup][flo]Carmen,Ilinca&Ionut http://photos.yahoo.com/m_costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti traiasca Eminescu!! [:D][cool][cool]
quote:
Originally posted by GabrielaG
Fetelor, Otto al meu (pardon, Octavian) e poet. Ieri a venit de la gradi cu o poezie compusa de el:" Mami, Te iubesc. Tu esti blanda.Ochii tai is frumosi ." Dar aseara a spus ca de ziua mea imi va scrie o poezie mai frumoasa, care va suna asa: MAMA TE IUBESC. OCHII TAI SUNT VERZI CA IARBA, INIMA TA E ROSIE CA SOARELE IN ASFINTIT, FRIZURA TA IMI PLACE...(Asta pt ca de o saptmaana mi-am facut suvite si m-am tuns). Mai, am poet acasa, ce mai... Pupici, Gabriela si baietii
[pup][flo]Carmen,Ilinca&Ionut http://photos.yahoo.com/m_costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by GabrielaG
Fetelor, Otto al meu (pardon, Octavian) e poet. Ieri a venit de la gradi cu o poezie compusa de el:" Mami, Te iubesc. Tu esti blanda.Ochii tai is frumosi ." Dar aseara a spus ca de ziua mea imi va scrie o poezie mai frumoasa, care va suna asa: MAMA TE IUBESC. OCHII TAI SUNT VERZI CA IARBA, INIMA TA E ROSIE CA SOARELE IN ASFINTIT, FRIZURA TA IMI PLACE...(Asta pt ca de o saptmaana mi-am facut suvite si m-am tuns). Mai, am poet acasa, ce mai... Pupici, Gabriela si baietii
[:-)))][:-)))] Gabriela a fost atat de comic puiul tau ca nu m-am putut abtine.[:D] Versul cu "frizura ta imi place" a fost punctul forte a poeziei. [:D] Daca mai compune ceva sa ne mai scrii! [cool] BTW cand e ziua ta? (ca sa stiu cand ciocnim un pahar virtual de sampanie[cheers]) Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...