Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din Iasi....(Mamici din Iasi -9)


Recommended Posts

Gabitza draga cu asa poet punem de o afacere muzicala! Otto scrie versurile si Mihnea le cinta,fiinca ieri am avut concert de zile mari :Mihnea&IRIS. Iris,evident pe CD,iar Mihnea cu microfonul de la chitara muzicala a cintat aproape toate melodiile,iar de dansat nu mai spun! Ce zici,facem o formatie?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
M-am gindit sa schimb titlul subiectul ,de multa vreme vreau sa o fac,pentru a veni printre noi mai des si alti prieteni din Iasi,nu numai mamici.
De abia acum am vazut ca ati schimbat titlul subiectului, insa tot numai mamici cu probleme de mamici sunteti pe aici. Candva o sa fiu si eu... candva... adica atunci cand o sa am macar conditiile minime pt un pui: adica o casuta. Pana atunci insa o sa fiu foarte informata [:D]. Deci va urmaresc din umbra... [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! am vazut ca v-ati facut formatie ,ce sa mai zic nici macar nu mai am cuvinte......cand am citit poezia lui Otto m-am topit dar hai sa va spun ca daca aveti voi "oameni" iubitori de cultura si cu daruire la asa ceva al meu este mai "serios" si el vrea sa se dedice tarii[:D]sa ne scoata din mocirla asta si anume vrea sa fie PRESEDINTE[:D][:D][:D](tot a auzit pe la tv si tot la vazut pe Basescu si s-a hotarat)si mai nou (de cateva zile)vrea sa faca combinatii sau afaceri (depinde cum ii vine lui la gura)desigur cu banii tarii[:-)))][:-)))]. va pup dulce multa sanatate Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,mamicile ce mai faceti?a venit iarna,se pare... trebuie sa recunosc ca am citit cu mare,mare drag versurile micului poet.super! azi a fost prima zi de gradi a lui ali(de cand e cu mana in ghips),si ce credeti ,cand am mers sa-l iau ;colegii lui erau la rand sa puna mana pe ghipsul lui,caci el a afirmat ca este tare ca piatra.asa faina imaginea,erau asa scumpi cum il atingeau asa usurel si sfiiti... si nu ma pot abtine sa nu va spun ce m--a impresionat astazi:la ora plecarii dupa el,mare aglomeratie in centru(bineinteles),tocmai se canta imnul,si am vazut multi tineri care si-au scos fesurile din cap.frumos,nu?pacat ca doar ei au facut gestul asta,dar si la frigul care era...oricum nu garantez ca erau f patriotici sau doar de bascalie! in rest,voi ce noutati mai aveti? numai bine, gulshan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleu,uitai ce-i mai important:joi este ziua lui ali,si vreau sa va intreb cu ce sa servesc copiii:sa le cumpar ceva bomboabe(ex sugus..),sau sa fac o prajitura eu si sa o tai bucatele egale. ce sa zic,anul trecut am luat ambele +sucuri,dar anul asta nu stiu,zau.data trecuta educatoare a zis ca-i prea mult. habar nu am cum se procedeaza de fapt...hai ca sigur are cineva de aici si copii la gradi. si fiindca joia viitoare e si ziua lui isra(2ani),voiam sa va intreb de cadouri,bine cu fiica-mea o rezolv cu o papusa mare,si sigur o sa -i placa (sper).dar ce sa-i cumpar lui ali,implineste 5ani?ce-mi sugerati?ceva sa fie interesant,sa fie creativ... sotul meu tot spune de nu stiu ce set,care poate construi:casa cu masini,cu strada cu copaci...nu stiu ce sa zic,ca anul trecut(a dat-o in bara)din punctul meu de vedere,a luat un''tools set'',superb impachetat,f mare-dar nu prea benefic si f scump. numai bine si astept sugestii,pls. gulshan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor! Lacri, dar ce vise marete are Fabian! E ft. motivat, dragul de el [:)]. Gulshan, "La multi ani!" pt. Ali si pt. Isra. Cu ce sa servesti copiii la gradi? Cu ce-ti vine tie mai usor: ori cumperi ceva, daca nu ai timp; ori prepari ceva, mai ales daca esti o gospodina priceputa. In privinta cadourilor, habar n-am ce sa te sfatuiesc, dar sunt asa multe jucarii in comert, incat sigur vei face alegerea potrivita. Bafta! Carmen si[copil]Iustin(5.06.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album Iustin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] buna, mamici din iasi! ma numesc diana si sunt noua pe forum, si bineinteles sunt si eu din iasi. am o fetita de 1 an si 7 luni. ma primiti si pe mine in "clubul vostru"?!!! am 23 ani(aprilie 24), si imi pare rau ca n-am intrat pe forum mai repede ca sa particip si eu la intalnirea voastra, care a avut loc luna asta si mi s-a parut interesanta. sper ca vor mai fi si alte intalniri de acest fel. in afara de familie, sunt destul de singura in iasi (de loc sunt din brasov) si sunt dornica sa cunosc si alte mamici.[flo] diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...