Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de iunie-iulie 2003 (40)


bychi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pupici tuturor si multumesc pt. urari. Andra, multa fericire si La multi ani! M-ai fentat cu ziua de nastere. Stiam ca esti capricorn, dar eram sigura ca de ianuarie. Daca m-am dezmeticit eu bine, zic la multi ani (cu mare intarziere) si Romanei_74! La multi ani si pt. Marox! Sigur si ziua ei a trecut [:D]. Va urez distractie placut ala intalnire. Eu am fost ieri prin Bucuresti si mi-am tarait burtica abia-abia prin Cora (Crisa, nu ma certa!). Oricum, nu mai repet experienta pt. ca am avut mari emotii. Va pupam Cornelia [gravi] (23 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor, Mihaela, stiu ca nu e febra de antibiotic (si nici eu nu sunt pentru antibiotice, pana acum nu i-am dat niciodata)... dar in trei zile de tratamente normale (Paracetamol, vitamina C, sirop de tuse) nu s-a vazut nici o imbunatatire, ba chiar e mai rau cu tusea. A venit doctorita aseara si s-a mirat si ea cat de urat poate sa tuseasca fata mea. Parca isi da sufletul. Din fericire nu are nimic la plamani, si nici in gat nu se vede rosu, asa ca este undeva pe trahee. Am trecut la antibiotic ca sa evitam sa coboare infectia la plamani... Stiu pe cineva care a stat cu copilul in spital cu pneumonie si a fost cumplit... Cornelia, iar vii prin Bucuresti si nu te potrivesti si tu cu intalnirea? [}:)] Anamaria, ce frumos ca s-au vazut Tudoricii [^]. Crisa este calatoarea grupului nostru, daca a ajuns ea si in Canada... Fata mea zice pa-pa la jucarii, dar Tudor a intrecut-o cu papa la "cuc" [:D] Madic, sper sa se rezolve grijile tale din familie. Nu e ceva grav, nu? Sunteti bolnavi? Intalneala placuta diseara. Nu am numarul lui Bibi ca vi-l dadeam...
How I wish to dream again...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...