Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de iunie-iulie 2003 (40)


bychi

Recommended Posts

Buna dimineata fetelor! Vreu sa urez "La multi ani si multa fericire tuturor Ionilor/Ionelelor!" Crisa [pup]! Carmenutza si eu abia astept. Sa vezi atunci nopti albe. Dar macar sa stiu ca bbii mei sunt bine. Nu imi vine sa cred ca o sa mai am un patut ocupat in casa. Va pup Cornelia [gravi] (22 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai fetelor, dar ce e cu Bibi si cu Elena? Bibi n-a postat de vreo luna, nu-i sta in fire sa lipseasca atat. Sa nu se fi intamplat ceva. Sau Ioana, cu mana rupta... Restul fetelor care lipsesc, au mai avut absente prelungite, asa ca sa nu se supere daca nu le nominalizez personal...
How I wish to dream again...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru toti cei ce poarta numele ION, IOANA, IOAN; sa fiti sanatosi! E bine miercuri, dar cred ca la "LA MAMA" e un pic cam galagie si nu prea am putut vorbi si cu fetele care erau in celalalt capat al mesei. Ce spuneti de CESKY ? Mie mi se pare un restaurant frumos,au si mancare buna, iar preturile nu sunt mai mari ca la "la mama". Este pe strada Dianei nr.11 si se ajunge f repede de la Piata Rosetti. Magda si bb Alex puisor http://community.webshots.com/user/edyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, chiar de Bibi, Elena si Ioana vroiam sa intreb si eu. S-a intamplat ceva sau nu mai aveti timp sa ne scrieti? Eu ma pregatesc sa plec. La noi se sarbatoreste Sf. Ion asa ca nu mai munceste nimeni [:D] si e si zi scurta. Week-end placut! Va pupam Cornelia [gravi] (22 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ioana, si Ionilor daca avem! Ma bucur ca sunt copii asa de inteligenti si dezghetati si au facut progrese cum e Maya si Maria a Cornelilei. am citit si de ceilalti... Eu cu Flaviu am ramas asa zic eu mai in urma si sunt destul de ingrijorata cu vorbirea lui. pt ca nu vrea sa repete si apoi nu e interesat decat de vorbit in limba lui; daca ii spun un cuvant asa sa repete se uita f atent la mine si tace, eventual rade si isi vede de treaba; ei dupa ceva timp spune acel cuvat asa ca in trecere dupa care gata... trece pe limba lui. Apropo de numarat, Flaviu numara dar sa nu radeti... doar cu sunetul, imita doar din punct de vedere muzical nu al cuvintelor. Asta ma amuza tare! Asa ca activitati si mod d intelegere a lucrurilor si faptelor din jurul lui e destul de perspicace... O sa mai vedem noi mai incolo. Uite ca s-a discutat la un moment dat de povesti si vreau sa va spunc a am constatat cu stupoare ca e f sensibil la suferinta si de ex in pov frumoasa din padurea adormita, plange si nu ma lasa sa-i arat nici poze acolo unde printesa se inteapa la deget si adoarme. Asa ca vom merge doar cu povesti vesele, fara vanatori fara moarte fara... suferinta. Gata iar se pune de o intalneala? uite ca nu mai stiu sigur dar magdone era din bacau , nu? ca voiam sa o trag de urechi ca nu ne-am vazut ! Mihaela si [copil] Flaviu [url="http://community.webshots.com/user/pojogao"]Poze Flaviu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...