Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a terminat!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
iti multumesc ptr. raspuns... Adevarul e ca sunt putintel cam deprimata dar o sa incep lucrul curand si o sa-mi mai distraga atentia... daca am plecat am facut-o din mai multe motive: bb, lipsa de comunicare, lipsa de tandrete si imbratisari (de care eu personal am mare nevoie; asa sunt eu, mai pisicoasa), prietenii lui, care se pare sunt mai importanti decat mine, minciunile, inselatul (cu vorbe-adica imi spunea ce vroiam eu sa aud, dar facea ce vroia el) si multe altele... dar in primul rand EGOISMUL lui de care m-a convins tot mai mult in fiecare zi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fi optimista: un pas inapoi...poate insemna un pas inainte de fapt. Gandeste pozitiv si vei vedea ca iti vei gasi jumatatea cand te astepti mai putin. Mie mi s-a intamplat totul in foarte scurt timp: casatorie, casa, copil, castigat la loterie, mutat in alta tara (sua) totul in mai putin de 2 ani. Nici mie nu imi venea sa cred ca mi se intampla atatea...dupa ceva ani cand absolut nimic nu se mai intampla in viata mea. Mult succes si nu privi inapoi, doar in masura in care inveti din propriile greseli. Carolyne si [bb] Veronica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ioana75
Felicitari, Nadia, pentru decizia luata[flo]! Eu cred sincer ca e decizia buna, si cu cit te rupi mai repede, cu atit mai bine (dupa un timp intervine dependenta, si e mult mai greu). Noroc in viata! Ioana
Dependenta? Sincer, nu stiu ce sa spu; cu prinul meu prieten am fost impreuna aproape 6 ani... si tot l-am lasat cand nu s-a mai putut...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si stii cum se zice"boala lunga moarte sigura".A fost postata aici o poveste cu un magar...era cu o morala ca in zicala romaneasca"un sut in fund -un pas inainte"...E normal sa fii deprimata,e ca o rana,care ,daca stii s-o tratezi se va vindeca rapid si fara cicatrice.Nu ti-a fost ursit! [url="http://www.lucavasile.go.ro"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa toate mesajele tale de pana acum (pe care le-am citit eu) cred ca este cea mai buna solutie. Mie una mi-era clar ca nu veti rezista, desi, ca sa fiu sincera, nu stiu daca este definitiva aceasta ruptura. Spun asta pentru ca ai mai plecat o data, acum putin timp, dupa povestea cu ziua ta si atunci cand a venit si ti-a zis ca acum i s-au deschis ochii te-ai intors... Ma gandesc sa nu te impresioneze din nou si sa o iei de la capat.
Cristina, mamica de [url="http://photos.yahoo.com/temiscris"]Alexandra[/url] (30.09.2004) [foto]mai noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...