Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a terminat!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nadia nu pot decat sa te admir pt curaj. odata plecata...nu uita de ce ai facut asta din capul locului si nu te uita inapoi si mai ales...nu ceda cand va veni iar dupa tine. eu cred ca iar va veni, si iti va promite ce vrei sa auzi......si tu iar te vei intoarce si iar vei pleca, pt ca daca aveai parte de tot ce-ti doreai n-ai fi plecat de prima ora, iar oamenii nu se schimba doar ca sa ne faca pe plac...decat pt cateva zile cand isi vad sacii din nou in carutza. daca ai hotarat odata pt totdeauna ca nu e bun pt tine, apai nu e!!! end of story!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cite ori iei o decizie trebuie sa fie bine gindita. Eu mi-am dat timp de gindire 4 luni si am luat decizia - in citeva zile voi pleca. Dar...este al dracu de greu, mi se fringe sufletul...nicaieri nu este acasa...ma intorc in casa parinteasca de unde am plecat de 15 ani si...sincer, nu este acasa... Deciziile ne apartin, trebuie sa ni le respectam...dar cind imi voi gasi locul si linistea oare...?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In tot raul poate este si un bine,de aceea nu fi trista si gindeste-te ca va iesi soarele si pe strada ta![flo]In viata ,toti trecem prin incercari mai mult sau mai putin dureroase.Noi sintem alaturi de tine indiferent de decizia luata[copil][japan]Multa bafta in viitor si sa auzim de bine![;)]http://community.webshots.com/use/adarobe ada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am urmårit indeaproape povestea si chiar dacå pånå acum m-am abtinut så-ti dau vreun sfat,acum vreau doar så te felicit pt. decizia pe care ai luat-o.Timpul le vindecå pe toate si in momentul in care vei avea bebelusul pe care ti-l doresti o så consideri tot ce se intåmplå acum,ca fiind un vis uråt din care ai iesit la timp. Multå baftå si iti doresc ca toate visele tale så devinå realitate cåt mai curånd!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...