Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Povestea lui Pishcotzel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sa va traiasca Pishcotzel si sa va aduca numai bucurii.

 

Am plans intruna cat am citit povestea ta. Cred ca numai tu stii ce a fost in sufletul tau in perioada de asteptare din spital. Dumnezeule, ce curajoasa ai fost!! Felicitari pentru puterea ta de a trece peste toate problemele, felicitari si pentru sotul tau (asa sot mai zic si eu, sa vina de 3 ori pe zi la spital). Si mai ales felicitari pentru baietelul vostru, ca a venit pe lume puternic si hotarat.

 

Lili si bb 22+ sapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari ...

 

si tu si flacauasul tau ati fost viteji...e bine ca a respirat din prima ...si scor apgar 9 e foarte bun. puii mei au avut scor apgar 9 amandoi- saptamana 40-baiatul si doar 2900g si saptamana 39-fetita -si doar 2750 g si acum am un vlajgan de 11 ani- si o gagalice de aproape trei luni care au crescut minune mare...si asa va face si flacaul tau...

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ana Maria, acum am vazut povestea Lui Victorash, cand ai scris-o eu nascusem de 3 ore si ceva....[:D] Nu pot sa iti spun decat "Jos palaria!" pentru curajul si forta de care ai dat dovada si innainte de a ramane insarcinata (lupta pt a-l avea), si pe timul sarcinii (ai avut de toate), la nastere, si dupa. Sa fie sanatos, ca este cel mai important. Pupici!

 

Oana si Seb [copil]

(10.01.2005)

"Si maine mai este o zi..."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...