Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cuplu vrea sex in grup?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ii tarziu si sunt rautacioasa. 1)Fata nu a pus pozele de buna voie, ci a raspuns unei solicitari (sora) 2)"sunt curioasa cum arata o tipa bi" - ce tare. De ce? Astea bi au trei picioare? Cornuletz in frunte? O tema de meditatie pentru mine...de ce e lumea asha curioasa cand vine vorba de viatza sexuala a altora? Nu e si asta un fel de "voyeurism"? Dar ma rog , tanya v-a raspuns deci pot sa o banui si pe ea de "exhibitonism cibernetic" [:D]. Nu vreau sa ii spun pe PM, o sa ii spun aici, public: tanya draga, dak nu ai venit aici la "petit" cum spun fetele, te sfatuiesc prieteneste sa ai grija ce informatii impartasesti. Tot ce spui aici poate (si 90% va fi folosit impotriva ta). Nu neaparat de membrii acestui forum...poze+ info despre viata sexuala= najpa. Imi cer scuze daca am jignit involuntar pe cineva. Don't get mad, get even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sora2001
quote:
[quote]Originally posted by Tanya
sa imi placa de ea ca persoana in primul rand si trebuie sa arate f f bine.
well, deci tu arati fff bine , pai cind ne fericesti si pe noi c-o priveliste a chipului tau ? si dupa aia ma gindesc...[sex] [olala] Ema's si Richard-Sora @tanya, jos palaria arati super bine, felicitari! [quote]Originally posted by sora2001 Ema's si Richard-Sora
sa vezi tu mey Tanya ca , convertesti vreuna pe aici ... *********************** Once a grump, always a grump http://community.webshots.com/user/s_b2702
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mey annie n-o mai lua asa in tragic. mey Tanya stai linistita nu-i forumu asta chiar asa . vezi ca toate te admiram, si zic eu ca sincer. ca facem mistouri ... nu te superi nu?? ce sa facem ? harakiri??[:D] *********************** Once a grump, always a grump http://community.webshots.com/user/s_b2702
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
sa vezi tu mey Tanya ca , convertesti vreuna pe aici ...
mai liris na ca m-ai prins[:I][:D] pai la asa fata frumoasa, deja sunt pe ginduri[;)], na ca acum tre sa pun pozele la loc la semnatura, cine stie poate facem vreo pereche virtuala[;)] Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...