Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CAPRICOARNE....(4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

oooo!pai sa va povestesc :sunt mamica de baieti mari! alex are 13 ani ani si vlad are 8 ani.mi-au mancat urechile!!! ei sunt 2 eu sunt una si e vai de capul meu ! cand erau mici erau cuminti dar acum...[bang]cel mare este clasa a VIII-a si avem un an greu.cred ca imi fac eu mai multe probleme ca el!cel mic e un zapacit ,rasfatat si care face numai ce vrea el ! pentru el scoala e un chin si face ce trebuie numai ca-i spun eu altfel...[mariaj] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
gata am facut si modificarile... daca cineva mai doreste...poftim...cum mult drag.... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Alice - 4 ianuarie 1977 ALICe[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alic
quote:
Originally posted by slimatei
gata am facut si modificarile... daca cineva mai doreste...poftim...cum mult drag.... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Alice - 4 ianuarie 1977 ALICe[flo][flo][flo]
bine ai venit alice [bis]...si bine ne-ai gasit... [:D] Stefania[9cer][gravi] [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana sa-ti traiasca baietii mari...sa fie sanatosi caci daca sunt poznasi ..e partea a doua[:D] alice doar atat ne spui ..? te asteptam cu subiecte... eu astept sa sparga cineva ghiatza..ca eu nu am curaj..si asa simt ca fac monolog...imposibil din cate suntem...sa nu fim deloc active... mai mult sunt f. curioasa ce s-a intamplat de nu vreti ca subiectul sa mearga inainte! e ffff curios pt. un capricorn.... Stefania[9cer][gravi] [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...