Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CAPRICOARNE....(4)


Recommended Posts

pai la cat am dormit imi ajunge cred si eu... desi dupa ce am scris mesajul ..m-am bagat din nou in pat si m-am trezit acum...[:I][:I][:I]..halal matinala... sa te lamuresc.. pe mine ma chiama stefania caci sunt nascuta de sf. stefan....si pe fii'mea daca tot se naste in perioada ...mai spre craciun..ii pun tot stefania...ta'su e deacord...eu am fost f. satisfacuta de numele asta si cum nu gasesc un nume pe masura..."sa poate bine"..nu sunt superstitioasa dar...mi-e mi-a purtat noroc..o fi si destinul si caracterul meu.. si sper sa aiba si fii'mea macar atatea satisfactii in viata cate am avut eu... unul spera... Stefania X 2[gravi]34+[hop]...amr..max-6sapt... [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

stefania, nastere usoara am si eu o prietena care trebuie sa nasca azi-maine si eu ii botez comoara :)))....pe prietena o cheama tot Stefania si e nascuta pe 22 dec.[alcool] cam multe coincidente, nu ?
[mamica]Lilina si [bibe] [url="http://family.webshots.com/album/560095938jaiXCt"] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=88195"]cum s-a nascut bebe [batetoba] [/url][url="www.totsites.com/tot/lilina"]site-ul lui bebe [bonjovi] [/url] [url="http://b1.lilypie.com/26g1p2.png"]varsta lui bebe [testoasa][/url]
"Is nice to be important, but is more important to be nice"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo' de coincidente, sa va povestesc o faza super haioasa eram la munte 6 cupluri : 6 fete si 6 baieti baietii erau afara la gratare, fetele in casa faceau salatele si vorbeau ca fetele... nu stiu cum a ajuns discutia ca -eu am zis "eu sunt capricorn, mama mea tot capricorn, dar e pe 6 ianuarie" -Mona zice: "ce tare !!! si mama mea tot pe 6 ianuarie e nascuta" haioasa faza.... -Ana zice: "mama mea e pe 20 iunie nascuta" -Luciana ii da replica: "nu pot sa cred, si mama mea tot pe 20 iunie e nascuta" vai ce coincidenta hi hi hi si ha ha ha -eu zic catre celelate 2 prietene despre ale caror mame nu s-a spus nimic: "ar fi tare care si mamele voastre sa fie nascute in aceeasi zi" -Cristina zice: "nu cred, mama e nascuta pe 11 februarie" la care Mada zice: "nu pot sa cred....si mama tot pe 11 februarie e nascuta" ne-am spart de ras....nu ne-a venit sa credem ca e posibila o asa coincidenta sper ca ati inteles ce am povestit noapte buna cornitelor
[mamica]Lilina si [bibe] [url="http://family.webshots.com/album/560095938jaiXCt"] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=88195"]cum s-a nascut bebe [batetoba] [/url][url="www.totsites.com/tot/lilina"]site-ul lui bebe [bonjovi] [/url] [url="http://b1.lilypie.com/26g1p2.png"]varsta lui bebe [testoasa][/url]
"Is nice to be important, but is more important to be nice"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor, e prima data cind intru aici, eu mai scriu la alt capitol, si eu sint tot capricorn, nascuta pe 30 dec. 1974, si ca o coincidenta, baiatul cel mare este nascut pe 26 dec, iar sotul si cel mic sint in feb.Deci sint mama a doi baieti, 10 si 5 ani, cu un program destul de aglumerat, si in timpul liber care mi-a raams incerc sa ma ocup putin si de mine, merg la sala de cite ori am timp.Voi unde ati terminat liceeu, si poate legam o conversatie, voi v-ati intilnit la vreo aniversare de 10 ani d ela terminarea liceului?Eu am terminat Rosetti, mi-a placut intotdeauna chimia si biologia, si tare mult mi-as dori sa se organizeze si la noi a 15 cea aniversare.(sint din Bucuresti)acolo am terminat liceul.Tare mult imi place sa tin legatura cu fete, mai ales ca toate sintem capricorn.O zi buna gabriela gabrielagheorghe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by gabrielaghe
Buna, fetelor, e prima data cind intru aici, eu mai scriu la alt capitol, si eu sint tot capricorn, nascuta pe 30 dec. 1974, si ca o coincidenta, baiatul cel mare este nascut pe 26 dec, iar sotul si cel mic sint in feb.Deci sint mama a doi baieti, 10 si 5 ani, cu un program destul de aglumerat, si in timpul liber care mi-a raams incerc sa ma ocup putin si de mine, merg la sala de cite ori am timp.Voi unde ati terminat liceeu, si poate legam o conversatie, voi v-ati intilnit la vreo aniversare de 10 ani d ela terminarea liceului?Eu am terminat Rosetti, mi-a placut intotdeauna chimia si biologia, si tare mult mi-as dori sa se organizeze si la noi a 15 cea aniversare.(sint din Bucuresti)acolo am terminat liceul.Tare mult imi place sa tin legatura cu fete, mai ales ca toate sintem capricorn.O zi buna gabriela gabrielagheorghe
bine ai venit!!! eu sunt nascuta pe 4 ianuarie 1971 dar in pitesti .baiatul meu cel mare este nascut pe 3 ianuarie si sa vedeti voi ce scantei ies cand se ciocnesc 2 capricorni...dar castig eu ca-s masa si ...asta e !cel mic este varsator si sotul peste.acum sa nu va ganditi la cine stie ce prostii ca este zodia pestilor! cum ii spune si zodia...tace ca pestele...da' vorbesc eu si cel mic pentru toti!!![flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! bine ai venit gabriela![flo] stiu ca nu ai timp..ca noi toate dealtfel..dar ar fi frumos sa-ti faci timp si pt. noi... te asteptam cu drag... dana... te admir[flo]...am citit eu ceva pe undeva... [:)] si eu sunt f. ocupata zilele astea... tb sa pregatesc tot prin casa sa vina bebelina in curatenie, dezinfectez tot... si parca nu mai reusesc... obosesc repede, abia daca reusesc sa fac cate ceva..si ce iute trece ziua...intre timp mai facem nani..[:I] + ca tb sa-mi pregatesc bagajul de spital...inca nu l-am terminat desi ma pot astepta oricand de acum inainte...[:I] multumesc pt. urari...dar eu sper sa mai stea sa se coaca in burtica macar o luna...unde e mai bine ca aici... si mai vreau sa va spun ca parca imi creste inima cand vad ca sub.merge si ca sunteti cat de cat active...[:)] lilina chiar ca e o coincidenta mare...[:)] apropo de masini.. ce zici de toyota yaris..? sotul meu mi-a promis ca mergem in una din zilele astea sa luam o masinuta(mai mult pt. imi va fi f. necesar cu bebelina..ca dealtfel e doar o placere si o cheltuiala in plus)...nici prea prea nici foarte foarte.... mie imi plac astea mai mici... lui un pic mai mari.. si amandoi tb sa ne orientam dupa una mai ieftina...[:D] si na nu consume mult... si ma gandeam la asta ca ne place la amandoi.. consuma putin si nu costa cine stie ce...defapt mie imi place mult opel agila..dar el nu vrea...[xx(] acum ca m-am mai odihnit..ma duc din nou la treaba... si daca nu rezist prea mult la somnic..poate reusesc intr-o luna sa pun tb la punct...[:D] revin..in forta[:D] deci e frumos stefania nu..? eu toata mi-s mandra...[:D] Stefania X 2[gravi]mergem pe35+[hop]...amr..max-5sapt... [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
buna! bine ai venit gabriela![flo] stiu ca nu ai timp..ca noi toate dealtfel..dar ar fi frumos sa-ti faci timp si pt. noi... te asteptam cu drag... dana... te admir[flo]...am citit eu ceva pe undeva... [:)] si eu sunt f. ocupata zilele astea... tb sa pregatesc tot prin casa sa vina bebelina in curatenie, dezinfectez tot... si parca nu mai reusesc... obosesc repede, abia daca reusesc sa fac cate ceva..si ce iute trece ziua...intre timp mai facem nani..[:I] + ca tb sa-mi pregatesc bagajul de spital...inca nu l-am terminat desi ma pot astepta oricand de acum inainte...[:I] multumesc pt. urari...dar eu sper sa mai stea sa se coaca in burtica macar o luna...unde e mai bine ca aici... si mai vreau sa va spun ca parca imi creste inima cand vad ca sub.merge si ca sunteti cat de cat active...[:)] lilina chiar ca e o coincidenta mare...[:)] apropo de masini.. ce zici de toyota yaris..? sotul meu mi-a promis ca mergem in una din zilele astea sa luam o masinuta(mai mult pt. imi va fi f. necesar cu bebelina..ca dealtfel e doar o placere si o cheltuiala in plus)...nici prea prea nici foarte foarte.... mie imi plac astea mai mici... lui un pic mai mari.. si amandoi tb sa ne orientam dupa una mai ieftina...[:D] si na nu consume mult... si ma gandeam la asta ca ne place la amandoi.. consuma putin si nu costa cine stie ce...defapt mie imi place mult opel agila..dar el nu vrea...[xx(] acum ca m-am mai odihnit..ma duc din nou la treaba... si daca nu rezist prea mult la somnic..poate reusesc intr-o luna sa pun tb la punct...[:D] revin..in forta[:D] deci e frumos stefania nu..? eu toata mi-s mandra...[:D] Stefania X 2[gravi]mergem pe35+[hop]...amr..max-5sapt... [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Slimatei...multumesc.incerc sa ma tin pe linia de plutire ca altfel...o sa o iau razna.mi-e destul de greu...dar deocamdata rezist. toyota yaris e masina mea preferata.daca am sa reincep sa conduc...asa ceva as vrea.daca mai este si argintie parca e o bijuterie de argint (asa ii zic eu).[flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana[pup] acum sa speram sa putem sa ajungem sa o cumparam...nu stam pe roze cu bani..si sa fac imprumut...ma mai gandesc..dar ma gandesc ca nu pot merge cu copilu' in brate.. prin autobuze ..conditii i care autobuzele sunt mereu pline si nimeni nu iti ofera locul.. s-a intamplat de curand sa vad ca o mamica cu copilu'n brate si avea si burta la gura si ditamai burta...si nu ia dat nimeni locul..daca nu as fi fost si eu gravi..si mi era si rau i-as fi dat locul... cand eram mai mica de burtic si aveam mai multa forta...le dadeam tot eu locul prin metrouri la mamici cu copii in brate..cand se poate se poate..cand nu nu... eu ce pot face..oricum nu vreau sa ma vad in situatia asta...beh...om vedea noi ce om face... Stefania X 2[gravi]mergem pe 35+[hop]...amr..max-5sapt... [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...