Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CAPRICOARNE....(4)


Recommended Posts

gagici mare petrecere mare, a nascut prietena mea Stefania si eu ii botez piticul :)))) abia astept Toyota Yaris e pe lista mea, inca nu am fost la drive test, am ajuns doar la Mazda2 (care mi-a placut f.mult, mai putin faptul ca e cam joasa, aproape de sol si portbagajul mititel) maine ma duc la Opel Corsa la drive test, dar nu cred ca e pe lista pt.ca ei nu vand prin buy-back si eu vreau neaparat sa scap de masina mea asa...ca sa nu ma mai complic apoi merg la Toyota si la Ford....vreau sa le conduc pe toate si sa le vad in realitate, ca in poze si prin trafic toate par dragute nu va zic de document in excel am ...cu toate masinile si cu optiuni si preturi...e un adevarat studiu de piata ce fac eu (ca doar sotul meu cu asta se ocupa la serviciu [:D]) bun venit noii cornite Gabriela....o asteptam cat mai des pe aici sa ne povesteasca despre ea noapte buna cornitelor
[mamica]Lilina si [bibe] [url="http://family.webshots.com/album/560095938jaiXCt"] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=88195"]cum s-a nascut bebe [batetoba] [/url][url="www.totsites.com/tot/lilina"]site-ul lui bebe [bonjovi] [/url] [url="http://b1.lilypie.com/26g1p2.png"]varsta lui bebe [testoasa][/url]
"Is nice to be important, but is more important to be nice"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor, si eu sint tot capricorn, si e prima data cind intru aici, eu scriu la alt capitol.Sint mama a doi baietii, 10 si 5 ani, cu un program f. incarcat si ma delectez cind intru si tin legatura cu voi.Eu am terminat liceul in Bucuresti, la Rosetti, voi, ? Mi-ar place f. mult sa ma intilnesc cu fostii colegii d eliceu, voi ati facut-o, ati avut vreo intilnire, de cind ati terminat? As mai sta dar am avut o zi f. grea si abia astept s atermin cu toate s ama intind.O zi buna gabriela gabrielagheorghe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaaa...eu il astept...el nu mai vine odata...s-a incalzit si sampania...am batut copii sa se culce....o sa dea reumatismul peste mine in carpita asta cu care (cica)sunt imbracata...si incep sa spun prostii...daca nu vine mai repede o sa beau sampania singura si o sa ma culc!!![bang][bang][cina2][cina2][cina2][vampa][ispita][ispita] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, am revenit, am ceva probl. cu internetul, nu ma pot loga, nu stiu de ce, desi avem un program anti virus, tot e probl, cred ca asta si e.cred ca v-am spus, am doi baietii d e10 si 5 ani, astazi am fost la cel mic la scoala la petrecerea d etoamna, iar miine e Halloween, am cumparat costume, cel mic e spiderman, cel mare stafie, ma si sperii cind vad ce masca are.O sa mergem la colindat , cum e pe aici, s edau bomboane, dulciuri in special, frumos ptr. ei abia asteapta.Si eu tot Toyota conduc, este cu 7 locuri, si d ecind o avem sint foarte multumita d eea, sotul conduce o Mazda, este buna dar mai micuta.Nu stiu la care model de Ford va referiti, noi am patit-o numai probleme am avut cu ea, dar asta nu inseamna cu toate modelele sint la fel.Am si eu o intrebare:dupa terminarea liceului, v-ati mai reintilnit cu fostii colegii, s-a mai organizat vreo petrecere asa cum am auzit ca s eface?Eu tare mult mi-as dori sa imi revad colegii, poate organizez eu una dar cum s aincep.As mai sta dar miine e o zi lunga O zi buna gabriela gabrielagheorghe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...