Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CAPRICOARNE....(4)


Recommended Posts

lilina o intrebare sper sa nu fie cu suparare..stiu ca noi(capricoarnele) suntem f. orgolioase si ambitioase... te complaci in situatia asta...? nu vrei o cariera..?sau unde ai lasat-o..stiu ca bb iti ocupa tot timpul..dar la viitor ce te gandesti sa faci sau sa reprinzi ceea ce ai lasat in urma..? raspunzi numai daca ai chef si din nou mii de scuze daca crezi ca e prea intim...eu m-am cam incurcat de cand sunt insarcinata..dar nici nu vad solutie s-mi las bb pe alte maini..si sincer nu am nici vreo idea ceea ce voi face pe viitor...si cand imi voi putea reprinde activitatile de din'ainte...deocamdata nu am ce face..tb sa astept sa nasc..dupa bb va fi mic..dar eu una as vrea sa-mi reprind activ. de prima..dar cum si cand..ma strange in spate ca nu stiu... Stefania X 2[gravi][i]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pai - eun in weekend merg la inot si la ski din ian. vreau s-o inscriu pe fii-mea la gimnastica intre timp imi caut bicicleta eliptica(asa mi-au recomandat fetele de pe DC) in timp saptamanii, in cele 2 zile libere- merg la shopping(asta e cel m mare hobby) ma uit la tv - la HGTV(sunt super fan) si traiasca internetul cam atat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si [cafea]pt. fete interesant...ski...[il]bun ca ia posibilitatea..vreau si eu zapada... cat de inot..acum am mai multe sanse sa ajung..cu masinutza(caci prima era pre departe de mine si tb sa stau dupa autobuze...beh...dar nu cred ca o sa mai am timpul necesar...doar daca isi ia tati liber ..ceea ce e un pic mai complicat... mie sincer imi placea sa mai fac goblenuri...crosetam...(exact ca bunicile de moda veche...[:D]bine ca intre timp uitasem sa impletesc..caci altfel ma apucam si de sportul asta si-l lasam..[:D] am incercat sa si pictez..mi-am luat toate alea, dar sincer n-am nici un talent..[xx(] se zice ca noi suntem mari organizatori...sincer nu pot spune ca ma dau in laturi..o fac pt. ca tb s'o fac..imi place ordinea(a mea..adika in modul meu[:D]) dar as prefera sa mai ia si altii initiative..probabil ca in jurul meu am persoane cani nu-si asuma nimeni responsabilitatea..si asa o fac mereu eu..dar un pic ma cam streseaza...si m-am cam plictisit si de asta... vreau sa fiu si eu cea care primeste nu care da mereu... dar se pare ca mama natura m-a facut asa caci e prea puternic decat mine sentimentul..si nu pot lasa lucrurile..asa...tb sa mi le fac cu mana mea... nustiu ce ati inteles din asta..dar cum ziceam vroiam sa vad daca ne asemanam in ceva..sau...poate imi raspundeti.. Stefania X 2[gravi][i]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

slimatei, buna dimineata. esti f matinala. eu cand eram gravida ma trezeam f tarziu. mai ales in ultimele luni de sarcina. pai nu stiu daca avem hobby-uri apropiate. si mie imi place sa fiu f organizata si reusesc. si incerc s-o fac si pe fii-mea la fel. adica nu mananca decat la masa, si nu in pat, living, la desene etc, nu se joaca decat in basement, mananca la ore fixe nu cand are ea chef, adica mesele fixe nu le trecem cu vederea iar intre mese 1 fruct, biscuite etc, culcat la aceeasi ora, si incerc (desi e offtopic) s-o educ f normal. adica daca ne ducem intr-un magazin si vede multe jucarii si vrea ceva ii explic ca poate sa se joace cu ele in magazin apoi zicem bye bye si plecam(nu ii cumpar tot ce vrea ea)(si daca ar fi dupa mine jucariile sunt bani aruncati) vara in vacante ne plimbam f mult. si aici cand e cald. ultima data am fost in america si am luat 1 stomac flue de toata frumusetea de la hamburgerii lor. cam atat- si mie imi place sa fac la andrele pulovere(din pacate faceam numai la lucru manual la sc gen) dar goblenuri n-am incercat nici o data. dar cred ca m-ar durea ochii groaznic. inainte citeam f mult acum m rar o carte dar ma doc f mult de pe net te pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
lilina o intrebare sper sa nu fie cu suparare..stiu ca noi(capricoarnele) suntem f. orgolioase si ambitioase... te complaci in situatia asta...? nu vrei o cariera..?sau unde ai lasat-o..stiu ca bb iti ocupa tot timpul..dar la viitor ce te gandesti sa faci sau sa reprinzi ceea ce ai lasat in urma..? raspunzi numai daca ai chef si din nou mii de scuze daca crezi ca e prea intim...eu m-am cam incurcat de cand sunt insarcinata..dar nici nu vad solutie s-mi las bb pe alte maini..si sincer nu am nici vreo idea ceea ce voi face pe viitor...si cand imi voi putea reprinde activitatile de din'ainte...deocamdata nu am ce face..tb sa astept sa nasc..dupa bb va fi mic..dar eu una as vrea sa-mi reprind activ. de prima..dar cum si cand..ma strange in spate ca nu stiu... Stefania X 2[gravi]mai avem putin...putin...[hop]Doamne ajuta! [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url]
mai, la mine e o situatie mai ciudata, ca sa zic asa locul de munca pe care il aveam inainte sa raman insarcinata nu prea mai exista si nici nu mi-a platit concediile medicale din ultima per.a sarcinii cand am avut niste probleme de sanatate si a trebuit sa stau acasa....dupa care am mai avut si de reparat ceva stricat prin mine, lauza fiind si psihicul meu inca nu-i ready...daca ma intelegi sunt foarte dezamagita de capitolul "job" pt.ca, desi am avut joburi frumoase, nu am avut deloc noroc pe nicaieri pe unde am lucrat (nu carte de munca, nu conditii stabilite initial si nerespectate, nu bani la timp...etc....lista poate continua la nesfarsit pt.ca efectiv nu am avut noroc de un job linsitit sau normal) asa ca ma apuca un pic nebunia cand ma gandesc sa ma duc sa ma angajez...fapt pt.care ma gandesc serios sa-mi fac un business al meu...daca pot spune asa inca nu stiu exact ce, pt.ca sunt in pana de idei...vreau ceva extrem de simplu...care sa nu-mi ocupe tot timpul pt.ca vreau sa stau si cu Vlad...nu mi se pare corect fata de el sa-l las pe mana altora...eu mi l-am dorit f.tare si l-am facut cu niste sacrificii si nu am de gand sa-l dau pe mana altora sa-l creasca, chiar daca mie imi va fi extrem de greu cam asta e situatia mea...nu-i deloc fericita...dar asta e...ce pot face deocamdata este sa am RABDARE....si din pacate asa ceva NU ma caracterizeaza...so...imagineaza-ti ce lupta apriga se da in capul esta cornut al meu[box]
[mamica]Lilina si [bibe] [url="http://family.webshots.com/album/560095938jaiXCt"] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=88195"]cum s-a nascut bebe [batetoba] [/url][url="www.totsites.com/tot/lilina"]site-ul lui bebe [bonjovi] [/url] [url="http://b1.lilypie.com/26g1p2.png"]varsta lui bebe [testoasa][/url]
[i]"Is nice to be important, but is more important to be nice"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tu ai intrat in subconsconcius-ul meu...[:D] parca ai fi eu...[:D] si eu am dat mereu peste astfel de situatii..ma gandeam ca sunt singura norocoasa[:D]....si mereu ma gandesc sa-mi fac o activ. a mea... dar nu depinde numai de bani..bine ca si astia ar fi o problema...dar si altele mai mari...e greu ...sper totusi sa se rezolve intr-un fel sau altul..macar starea de spirit..[pup]pt. toate noi care nu ne simtimi implinite...din acest punct de vedere... mai avem putin...putin...[hop]cateva zile...Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...