Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CAPRICOARNE....(4)


Recommended Posts

Seara sau noaptea buna sa va fie, capricoarne istete! Ma bag si eu in seama si pe aici. Deci: Sunt nascuta pe 8.01.1974, sunt din Craiova, sotie de Scorpion si mamica de Berbec. Ce m-oi face, Doamne, cand mi-o creste fata? Va pup si va spun, noapte buna!
[pup] pentru tot [biz][biz][biz]! Ela si Thea, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007
[url="http://community.webshots.com/user/the_elpower"]Poze Thea-Ioana[/url] [url="http://www253.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=68990895"]Thea-Ioana slideshow[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pai da ma, ca eu seman cu bunica ,ea dadea tot ce-avea! doar cereau vecinii ceva si ea gata!asa ca daca domnul hot n-avea aparat de radio portabil i l-am dat pe-al tatei ,afara incepuse ploaia si n-avea umbrela...i-am dat eu,adica si-a luat-o singur si apoi i-au placut niste bratari de-ale mamei mele si care se asortau cu un colier superb si nevasta lui n-avea asa ceva asa ca ...s-a autoservit . si l-am invitat si aIIa zi ca a zis ca vine cu un prieten ...sa mai ia cate ceva!si cea mai tare chestie este ca atunci se oprea apa rece...de ceausescu,dar noi aveam sticle cu apa sub chiuveta si asa mi-era o mila de el ca a zis ca el nu are nici chiuveta deci de sticle cu apa nici nu putea fi vorba! daca nu afla tata sunt convinsa ca a II-a zi ii dadeam si chiuveta cu tot cu sticle! mai fetelor sunt buna de pus pe rana!!! n-are nevoie nimeni de nimic?[pup][bang][batcap] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by elpower
Seara sau noaptea buna sa va fie, capricoarne istete! Ma bag si eu in seama si pe aici. ... Ce m-oi face, Doamne, cand mi-o creste fata? .... Ela
ok ...bagate in seama pe la noi da' sa te bagi bine ca altfel n-ai facut nimc...[:D][:D] deja te-m bagat in listuza! de ce adik ce te faci cand creste fata?..pt. ca e berbec..? [gravi]Stefania x 2 min.7sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumec dana..nu cafeaua o beau pt. tensiune mica... sunt un pic ingrijorata... de ieri mandra mea a inceput sa scormoneasca pe jos ca si cum ar vrea sa iasa...si nu vrea sa urce sus deloc...acum as vrea un sut sut prin ficat ce are ..ce cauta pe jos...mi se pare ca loveste-n col...pana acum imi mai dadea cate una prin vezica de ma scapam pe mine...da' acum si asta si in col...o fi de preocupat...da' s'asa daca tb sa se intample ceva.. eu oricum dejeaba ma preocup..ca tot ce tb sa se intample se intampla ..dar eu sper sa fie totul bine! [pup] o sa incerc sa stau mai mult in pat... [gravi]Stefania x 2 min.7sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adika chiar tb sa ma ingrijorez... ma gandeam ca e cava trecator...si ca e doar din cauza pozitiei ei...da poate se mai intoarce..nu..eu tb sa-mi spal vasele..sa fac macar ceva util in casa...nu pot sta in pat... noroc..ca mi-am tras pc(fara fire ..in pat...da' oricum nu rezist mai mult de o zi...[bang] [gravi]Stefania x 2 min.7sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

heeei ,eu ti-am spus ce-aveam EU nu ce ai tu! ce tu crezi ca dau consultatii prin internet!? stai linistita ca daca aveam asa calitati faceam bani nu gluma! dacaca am avut eu asa ceva nu inseamn ca si tu ai aceeasi problema,iti spuneau medicii de la inceput daca era cazul stai linistita!!![flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...