Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004 (58)


vilma

Recommended Posts

Buna tuturor. Cum deja am avut grija sa ma vaicaresc la chatuiala, sunt franta. A inceput saptamana de cosmar de care va vorbeam. Dar deja cred ca ati aflat cu totii. De abia am reusit sa citesc ce ati scris, doamne da' ati scris, printre cerealele infulecate rapid. Si acu la nanitz cu mine. Macar ca eu, pentru ca Alex se pare ca a avut azi probleme si cu somnul si cu masa. Cred ca ii iese ultimul incisiv lateral. [s] Rachella [s] Sa cresti mare si sa ai parte numai de bucurii si realizari. Sa fii sanatoasa si frumoasa ca mami a ta. Deja vad ca esti gata sa frangi toate inimile. Noroc ca esti acolo in Cipru si nu ne faci concurenta si aici.[:D] Anita, sa iti traiasca fata si sa aveti numai bucurii. Iarta-ma ca am uitat sa iti zic pe Yahoo, dar eu sunt un Zombie. Babee, Alex are o prietena in parc de 1 anisor care are un singur dinte, respectiv un incisiv lateral de sus. E tare haioasa! Deci se poate si mai si. Adina, in afara faptului ca scriu deja dormind, sunt bine. Dar nu promit nimic pentru restul saptamanii. Gata am plecat. Noapte buna. Rox si Alexandra Maria [copil] (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...