Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este.....de....FLOARE


Recommended Posts

daaaaaaaaaaaaa,primim,ca sunt asa de frumoase cameliile!!! Camelia [flo] si [pup] vai ce gradina o sa avem,abia astept! da acum suntem la inceput, insa suntem in centrul gardinii!!! sic-sic,floricelelor care nu indrazniti sa veniti cu noi!!! Violeta [pup] Floina [pup] Florina [pup] stiti voi care..... *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Viorica,viorea.....bine ai venit in gradina mea![flo] [pup] voiam sa spun "noastra" da nu rimeaza! da, de ce crezi tu ca esti cam ofilita,pai la 100 de ani ce inseamna ca esti ? no, si nu mai spune la nimeni ca si eu sunt pe langa tine .....da ma simt ca un boboc!trebuie sa ma gandesc sa aranjez gradina [:I] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata floricele frumusele,ce mai facti?! hai sa udam sa creasca frumos doua Violeta [pup],2 Florine [pup] [pup] ,o Camelie [pup],o Lacramioara [pup] si o Viorica [pup] sa cresteti frumoase si sa va bucurati de soare..... si o zi perfecta, *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta,scumpa floricica,acum sa ne bucuram si noi de soare ca la iarna.....mai mult prin sere! da eu o sa plec in vacanta ,la mare si sa vezi ce frumoasa ma fac! o sa fiu o violeta bronzata [:D].... *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna floricelelor! Ce mai faceti voi? Violeta69, sper sa ai vreme frumoasa la mare. Eu am fost de doua ori vara asta, dar pe termen scurt (cate 3 zile de fiecare data). A fost tare frumos, iar piticul meu, care are 3 ani, nu a iesit din apa cat am stat acolo. Din cate stiu ai si tu un baietel si sunt sigura ca si el va sta numai in apa(merge si el, nu?). Un pupic la toate florile [pup]. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama lui Alin, asa e, si eu sunt mama unui baietel da putin mai maricel,are 6 anisori..... da si el e inebunit dupa mare,dupa apa in general..... toata ziua isi spala masinuta, da de dragul apei bineanteles... cand era micutz asa ca al tau reuseam sa-l scoatem din apa doar cand ii spuneam ca vine rechinul.....sau ca se duce tata sa-l omoare pe rechin,ca saracul el nu mai reusea sa inoate de asta mic care voia tot timpul in apa si cateodata era rece ca gheata si se face vinetiu.... *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]buna dimineata FLOARE! [pic] cam ploua,da e buna si ploaia ca asa crestem frumoase [:D] ce mai faceti voi dragutelor?! Violeta cum e la Chisinau? ploua ca la noi? eu sunt cam suparata ca puiul meu a facut febra si nu mai putem pleca maine la mare! a trebuit sa amanam.....asa ca nu scapati de mine! o sa va mai "ud" cu [i] cateva zile dupa care o sa fac [surf]....sper ca va fi vreme buna si saptamana viitoare! ati auzit ceva despre vreme? pipici Violeta [pup] ,2 Florine [pup] [pup] ,o Camelie [pup],o Lacramioara [pup] si o Viorica [pup] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, primiti si o gentiana printre voi? o floare de la munte care s-a adaptat la mare. cred ca de-aia ador muntele. tare mi-a fost greu cu numele asta cand eram copil. e asa de luung si fara o prescurtare. [bang] gen, mamica doar de [bicla] marius [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gentiana68/album?.dir=5ced&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/gentiana68/my_photos"]poze cu de-alde noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...