Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este.....de....FLOARE


Recommended Posts

Florinasa nu-ti fie teama de nou! o sa fie bine,daca esti dorita inseamna ca esti buna pe meseria ta si asta tb. sa-ti dea incredere mare in fortele tale! e probabil doar faptul ca pleci de "acasa" intr-o alta casa pe care nu o cunosti,dar incet-incet o sa descoperi si acolo lucruri si oameni care sa-ti placa........si o sa ai alti prieteni! bafta multa, Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata, Nu ma invidiati ca plec la munte, uitati-va si voi ce vreme o sa am. Poate o sa-mi cada toate petalele de la atata ploaie. :( Mama lui Alin, felicitari pentru noul job si sa nu-ti mai fie frica de nou. Cum spunea si Violeta inseamna ca esti un om foarte bun in meseria ta si valoarea o sa se vada oriunde ai merge, oricare ar fi colectivul. Crinuta, ce mai face micul politist?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos pentru urarile de ziua Marinei. Din pacate ea e tot bolnavioara. Saptamana asta mi-a facut laringita de a trebuit sa anulez si tortul pentru gradinita si sa imi iau si eu concediu. Ar trebui sa mai stau si saptamana viitoare cu ea, dar nu prea pot. Ma voi duce la serviciu si va ramane cu bunica. Acum i-a mai trecut laringita dar a ascultat-o doamna doctor ma plamani si a zis ca nu e chiar bine. Uf! Nu prea am apucat sa citesc ca scriu pe fuga. Sper sa apuc saptamana viitoare. Sanziana & Marina (03/10/2004) Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata frumoase floricele!!! [biz][biz][biz][biz] va aduc cafeaua ...sa aveti o saptamana in forta [greutati] [cafea][cafea][cafea][cafea] capucino [berica][berica][berica][berica] si laptic [bere][bere][bere] salutari si pupici pe burtici [gravi] pizza [papica][papica][papica] Sanziana,nu stiu daca am spus "La multi ani!" Marinei,daca n-am spus [iartama]...sa dea bunul DD sa fie sanatoasa si cu mult noroc sa o faca fericita pe mami!! si sa se faca bine cat mai repede.....of,ca nu stiu ce o sa ne facem noi cu copii astia ca si al meu a facut conjunctivita...cred ca asta era,ca avea un ochi umflat si se micsorase si cu secretii,iar dupa somn ramne lipit! am fost la farmacie(ce doar ieri pe la 11-12 am observat,initial am crezut ca l-a tras curentul!) si i-a dat niste picaturi si am pus,dar deocamdata degeaba! asa ca si el de azi e la bunici,ca la gradi nu puteam sa mergem.... in rest voi ce-ati facut in weekend?! ca eu am muncit de nu mai pot,am fost la piata,am pus muraturi,am facut curat,am spalat, am calcat,am gatit.....am facut placinte cu dovleac si gogosi...ca asa am primit ordine de la fi-meu! deci nu am avut pic de liniste......ca altii care au fost la munte,de exemplu!!![:D][:D][:D] va pup pe toate, Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uau, Violeta cate ai facut! Ma complexezi [:D] Noi am zacut in casa ca toata familia e cu bolnava cu viroza asta sau ce o fi. Pe mine ma doare rau urechea de ieri si nu am gasit loc la medic decat maine seara. Nici nu stiu ce sa ii fac. Poate dau si eu o tura pe la farmacie. Sanatate celui mic sa ii treaca repede. Sanziana & Marina (03/10/2004) Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanziana,da o tura pe la farmacie ...cel mai bine,ca pana maine seara la medic e mult tare! sanatate maxima![pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, Buna ziua, Ce fac fetele mele dragi? Cu bebeii bolnaviori inca? Imi pare tare rau, sanatate multa. Violeta a i fost o adevarata gospodina in week-end. Apreciem, apreciem. Hei na, ma bucur ca ati avut activitate, ca nu ati lasat gradina singura. Eu am urcat pe carari de munte, vreme superba ...totul super fain. Va tzuc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wudy [:(!] cine zicea ca o sa fie urat la munte?! pai bine unii muncesc si altii se plimba?! [auto] sunt tare geloasa [poc][poc][poc]..... dar lasa ca-mi vine si mie randul....Doamne -ajuta! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...