Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este.....de....FLOARE


Recommended Posts

quote:
Originally posted by camelia1
muncim deja la proiectul "parinti" si deabia astept [bb][bis][bis][bis] iar ca si culoare portocaliu este [cool] pupici la floricele[pup] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ion_camelia/album?.dir=8f25scd&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/ion_camelia/my_photos"]pentru nunta[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ion_camelia/album?.dir=41fe&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/ion_camelia/my_photos"]noi[/url]
bravo,abia astept sa auzim vesti despre un bobocel.... asta-mi aminteste de cand am ramas eu insarcinata,am visat ca am cules un boboc de trandafir rosu si am stiut ca va fi un baietel.... si mama mea cand a ramas insarcinata cu mine zicea ca a visat cum mergea pe langa o biserica si pe langa gard cresteau camelii(ca numele tau,vezi ce coincidenta?!!)si a intins mana si a rupt o camelie......si asa a stiut ca eu voi fi fetita.... iar cu fratele meu a visat ca era in gradina si culegea castraveti... sunt si visele aste niste semne..... sa iti amintesti ce ai visat ca interpretez eu [ilp] inteleapta [:D] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gentiana noi suntem nascuti in iunie deci putin mai mici.... da,sa stii ca noi lui tanti de la dinti i-am dat ceva bani pt un dintisor asa mic...stii cat? 300 mii! ca mi-a fost teama sa nu pateasca ceva si-n plus am zis sa-l initiez si-n tainele astea cu dentistii[dint],sa nu fie fricos ca mine cand aud freza aia....barrrrrrrr!!![soc][soc][soc] la al doilea ne-a ajutat doamna de la gradi,ca nu am avut timp de mers la dentista si i-a pus o ata si l-a tras,ca zicea dumneaei ca a scos dintii la o gramada de copii.... [pup] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut, va pup cu foc .. floricele scumpe.. tzup si eu in club ..Lacramioara, mare noroc pe capul meu ca au ales parintii floarea .. nu de alta dar trebuia sa ma cheme Lacrima, asa i'a traznit lu' tata in cap dupa ce m'am nascut gandindu'se la cat a plans mama ca sa ma aiba (dupa vreo 5 ani de tratamente si cand orice sperantza era pierduta). Dar, bunica mea a insistat sa nu imi puna un nume atat de trista si sa il mai indulceasca putin..asa am aparut eu: Lacramioara. Va pup, [zana]Anderrusha [url="http://community.webshots.com/user/anderrusha"] Nice To Meet You ...Here [/url] "Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bun venit Lacramioara!!![pup] ce poveste frumoasa legata de numele tau![:I] da,asa e,mai frumos lacarmioara,de,bunicile au totdeuna dreptate [:)] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crinuta
Se pune daca e al doilea prenume? Primiti un crin printre voi? Crinuta si [bonjovi] Rayan
uite si o Crinuta,bine ai venit!![pup] cu asa parfum cum sa nu te primim in gradina noastra?! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna floricelelor si bine ati venit celor noi. Violeta69, cum se simte baietelul? Am patit-o si eu in vara asta o data: cand sa plecam la mare Alin a facut enterocolita, asa ca am amanat-o.Dar, la fel ca si la tine, weekend-ul acela a fost ploios, asa ca nu ne-a parut rau ca ne-am amanat plecarea (ne-a parut rau doar ca a fost copilul bolnav). Ii doresc multa sanatate fiului tau, care este un baietel deosebit (sper sa nu va suparati dar citesc "fetele fantastice" si m-a impresionat tare mult). Eu sunt tare agitata astazi fiindca mi se intoarce mama din calatorie (a fost trei luni plecata la sora mea in Italia), si cum ea este cea sta cu Alin cand suntem noi la serviciu si ma ajuta foarte mult, i-am simtit foarte tare lipsa. Fetelor cand va vad povestind de cazutul dintisorilor ma gandesc ce repede trece timpul si cum cresc copiii nostrii.Mult prea repede, parca. Pupic toate florile [pup] http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA FLORICELELOR!!![biz] imi cer scuze ca nu am fost la post[:)] da,am venit!![hia] pentru toate floricelele [pup] Florina,mama lui Alin,ma bucur ca citesti si "fetele fantastice"....asa cred ca ma cunosti putin!!! si intr-adevar sunt niste fete deosebite acolo,ca de altfel majoritatea de pe site-ul acesta! dar,acolo,la fetele fantastice au fost cateva care m-au sprijinit cand am avut nevoie.... eh,puiul meu s-a revenit acum,si e tare, tare suparat ca nu am plecat la mare cand am spus,zice ca vrea acasa,ca s-a saturat sa stea in alta parte decat in casa lui si ca l-am dus acolo si l-am uitat! "mami,da ce inseamna asta inca doua zile si-nca doaua zile!?"....ca asa-i spun eu,ca peste inca doaua zile o sa-l luam,da asta cam asa e, ca tot am amanat doua zile si inca doua zile si inca doua zile si acum nu ne mai crede.... aseara s-a cerut iertare ca m-a facut proasta...."mami,imi cer iertare ca te-am facut atunci proasta!"....cred ca l-a invatat bunica sa nu mai spuna asa,ca el cand e suparat asa spune la toata lumea,exact cum a invatat la gradi,cum isi spun copii intre ei.... la mare o sa plecam maine seara si poate chiar o sa fie frumos,doar ca-mi pare rau ca nu putem sta decat pana duminica...ca avem cam mult de lucru! da ne-am gandit sa mergem inca o saptamana prin septembrie! sa aveti o saptamana perfecta, *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata floricelelor! Cum ati petrecut weekendul? Violeta69, nu te necaji ca stati putin la mare caci daca veti avea vreme frumoasa veti exploata aceasta mini-vacanta la maxim. Intradevar simt ca te cunosc, pe tine si pe celelalte fete fantastice, iar motivul pentru care v-am urmarit cu interes, desi nu am scris, cred ca-l poti intui : m-am regasit cate putin in povestea de viata a fiecaruia.Si crede-ma ca mi-a prins tare bine sa va citesc si sa invat din experientele voastre.Probabil ca intr-o zi, cat de curand, voi avea si eu curajul sa va povestesc despre mine si sa va cer sfatul. Dar sa va povestesc ce am visat si eu cand eram insarcinata. Am visat un baietel blond cu ochii albastrii care imi spunea: " nu vezi mami ca eu sunt baietel?nu vezi ca am ciucurel?" Pe vremea aceea eu nu stiam inca ce este bebe si mi-a placut tare mult visul, insa ma gandeam si speram ca poate totusi va fi o fetita. Blond si cu ochii albastrii nu a iesit, insa baietel da. A fost asa profund visul acela incat si acum il am foarte bine intiparit in minte. Gata cu povestile ca am treaba. Pupici la toate florile si o saptamana cat mai placuta. [pup] http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele,eu trebuie sa-mi iau la revedere de la voi pentru ca o sa plec la mare! o floare la mare,ce frumos!!!da,sigur mai sunt si altele pe-acolo.... va las singurele,dar va descurcati voi.... va pup pe toate cu drag [pup],Vio mama lui Alin,te asteptam cu povestile tale.....unde vrei tu si cand vrei tu [pup] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...