Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nastere naturala cu dr. PUIA SORIN - Giulesti!


Recommended Posts

Stiu ca am mai fost un astfel de subiect ref. la nastere naturala cu dr. Puia. Desi asta era subiectul, toate fete care erau pacientele lui au nascut prin cezariana. Cunosc spitalul, am avut nenumarate internari acolo, stiu conditiile din spital mai putin despre sala de nasteri(is la prima sarcina), am o relatie buna cu dr.Puia, DAR nu stiu, nu am citit pe aici cum este o nastere naturala cu el. Plsss, daca sunt paciente care urmeaza sa nasca cu el, daca sunt mamici care au nascut cu el, astept sa-mi spuneti cate ceva. Cred ca mama radului a nascut natural cu dr. Puia. Te astept sa-mi povesteti[flo]. Sper sa vezi subiectul[:D] Si sper ca mai sunt si alte mamici care au nascut natural cu el! [flo][pup] Costina &[copil]Rares din burtica(31 de saptamani) DPN 20 martie Dr.Puia, Giulesti _______________________ Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

pai ma gandisem...dar doctorul a zis din start cezariana ...bebe nu s-a intors si crede ca nici nu se va intoarce ca-i cam mare...si a zis ca in cazul meu si la problemele mele...nu se risca la o nastere naturala![:)]

 

 

 

[pup]

 

 

Costina&[copil]din burtica(31 saptamani)id="blue">

 

DPN 20 martie

Dr.Puia, Giulesti

 

_______________________

Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...