Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racoaice - la apel


Recommended Posts

Sa dea Dumnezeu Merela sa fie cum zici, insa ma cam indoesc, eu deam simt niste forfaeli prin abdomen care nu prea seamana sa fie semne de sarcina. Dar ramin optimista, vedem miine [:)] Anculina draga bine ai venit, si ce frumos ai spus. Sunt sigura ca Cornelia a nascut si acum nici nu doarme uitinduse la minunea implinita, trebuie sa fie frumos (eu cred ca e baeat). Ninocicap noi toti incepem un lucru pentru prima oara si in fine il invatam ca pe Tatal Nostru. Eu am mers la o firma sa ma angajez ca operatoare dar m-au primit ca casiera, eu nici habar nu aveam cum se maninca insa pina la urma s-a adeverit a fi cel mai de plac lucru. Am lucrat casiera 2 ani si mai apoi operator telefonic, tot aproape 2 ani, ambele lucruri au fost interesante mai ales ca tin de comunicare. Cind ma intorc in tara mi-ar place, daca nu deschidem afacerea noastra, sa lucrez in acelas domeniu. http://photos.yahoo.com/valerbatcu/ _ _ _ _ _ _ _ Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut fetelor si Bun Venit p/u CrisCiurea si Pdelia [flo] mai asteptam intariri [;)]. Pdelia ea vezi cit de frumos a scris Anculina cica suntem "Cele mai sensibile si senzuale femei, cele mai de neegalat mame !" cred ca nu face sa mai adaug si eu ceva [pk]. Sunt sigura ca tu defapt la asta si te refereai, nu [:)]. Merphala adica teologie ? Eu cam incurc termenii [:D]. http://photos.yahoo.com/valerbatcu/ _ _ _ _ _ _ Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la ocupatie: eu lucrez in domeniul financiar, sunt economist-contabil (mai mult contabil, ca asta fac de fapt, contabilitate [:D], la unul din Big Four- nu dau nume, ca sa nu fac reclama). Lucrez deci cu cifre si tre' sa stau pe capul multora si sa-i trag de maneca ca sa iasa treaba bine, asa ca faptul ca sunt pisaloaga [mariaj], ordonata si constiincioasa ma ajuta foarte mult [;)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna racusoarelor, ce mai faceti? uite ce scrie intr-un zodiac " viata nativilor din Rac se rezuma la o lunga suita de stari emotive diferite, in relatie cu vicisitudinile familiale si cu lumea exterioara. Persoanele nascute sub acest semn sunt deopotriva sensibile, generoase, spirituale, norocoase." Ma opresc aici deocamdata. ce ziceti? eu zic ca e adevarat, chiar imi ghidez viata in general dupa starile sufletesti. astept reactii. Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari din nou, sa continuam? " Racii sunt deopotriva fiinte romantice si sensibile care detesta constrangerile, agreaza rafinamentul, distinctia, atmosfera senina: mai bine sa nu incerce cineva sa le schimbe obiceiurile, caci poate sa-i faca sa devina irascibili si inchisi. In orice imprejurare este preferabil sa fie lasati linistiti, sa nu li se ceara ceea ce nu vor. Detesta pe cei care isi permit sa cotrobaie prin lucrurile sale, sa ia un obiect ce-i apartine, fara a-i cere in prealabil autorizarea." revin mai tarziu. pana atunci va astept pe voi, racusoarelor. Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...