Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racoaice - la apel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna racusoarelor [flo] Eu cu parere de rau nu am avut inet iarasi, si nici nu am garantie ca o sa-l am fara intreruperi pe viitor. Cer scuze pentru greseli, daca mai vedeti, rog sa ma anuntati [:I] Ninocikap draga, cum sa nu ne placa de tine, ar insemna sa nu ne placa de noi insine. Sunt deacord cu ce se scrie insa nu prea am noroc, asta e. Si e foarte adevarat cu "Detesta pe cei care isi permit sa cotrobaie prin lucrurile sale, sa ia un obiect ce-i apartine, fara a-i cere in prealabil autorizarea." sunt ca un cine rau, imi vine sa-i musc de mina [:D] sau sa-i [neand]. Tanda-tanda, da eu am o noutate, da nu va spun, va las sa o ghiciti [;)]. Un weekend placut la toate si ne mai vedem, adic ne mai scriem [:)] http://photos.yahoo.com/valerbatcu/ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana draga, da agera mai iesti, asteptam sa se ghiceasca mai greu , cam din a 3-a [:)]. Merci mult pentru urari, sa dea Dumnezeu sa fie cum zici tu si cum e mai bine pentru bb. Pe 3/02 ar tre sa vina rusii insa nu prea dadeau semne, inca pe 1 am vrut sa fac un test dar ma temeam sa nu vad iarasi doar o liniuta. Deci am hotarit sa astept pina la data limita si - minune, da mare minune, sunt doua liniute, insa am fost cam buimaca ca nu prea pricipeam dece sunt liniutele albastre dar nu rosii [:D]. Seara am fost la mare intilnire, am facut cunostinta si l-am vazut la echo. E asa de mic, insa sper ca, cu ajutorul lui Dumnezeu, o sa cresca mare si o sa ajungem la final cu bine. In fine, sunt o racoaica cu icre [;)]. Lucia [gravi] 4+ saptamini http://photos.yahoo.com/valerbatcu/ _ _ _ _ _ _ Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna tuturor, ma bucur ca ati aparut pana la urma. Lucia_B ce sa-ti spun mai mult decat sa fie intr-un ceas bun, sa ai o sarcina usoara si un copil in primul rand sanatos, si apoi frumos, estept si cum mai vrei tu sa fie. acum va las ca am putina treaba, ne vedem un pic mai tarziu, promit. Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor[flo]. Corneliaa ma bucur nespus de mult pentru tine, sa va fie fetita sanatoasa si sa aveti parte numai de bucurii din partea ei. Te asteptam cu amanunte de la nastere. PS: Am vrut sa te intreb de ce prin cezariana, dar am recitit ce ai scris si dupa datele fetei "4 kg, 57 cm" mi-am dat seama [:D] Cine de la voi din familie e inalt, o sa va fie un foto model [;)] Va [pup] pe amindoua si pentru tine [bis]. ____________________ [gravi] 5 sapt Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...