Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racoaice - la apel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ninocikap
Luciab vorbeam ede mesajul postat de tine aici pe forum nu mie personal. imi aparea ca ultimul mesaj postat este de la tine dar la mine nu se vede. poate nu am fost destul de explicita. imi cer scuze. Nicoleta
Lucia nu a postat un mesaj, ci a modificat in lista cu datele de nastere si de aceea iti aparea ca mesaj postat. [url="http://www.mioriticromanesc.home.ro"]Azara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, nu am vrut sa isc ditamai discutia dar nu intelegeam exact ce si cum. multumesc de lamuriri , sunteti foarte dragute. Lucia_B sarcina usoara in continuare. cum e pana acum, ai greturi mari, ti-e rau? parca imi aduc aminte cum era sa nu pot sa mananc de niciunele desi imi era cam foame. dar trece, stai linistita. Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei, bag seama ca iar ati fugit care incotro, dar nu va las sa va pierdeti pe drum. uite ce mai scrie pe aici pe la mine: " femeia Rac este adesea materna, pasionata, blanda si gratioasa. Este foarte afectuoasa, atasata caminului; copiii sai, deseori numerosi, sunt crescuti cu dragoste si tandrete, uneori prea rasfatati. Dotata cu un profund simt al abnegatiei si datoriei, este o sotie excelenta, daca stii sa o intelegi; daca nu, devine trista si lunatica, cauta mijloace de evadare.Daca nu se simte in deplina securitate, femeia nascuta sub semnul Racului devine iritabila si nervoasa." mai revin si maine. stati pe aproape. (daca nu nasc intre timp[:D]) Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta, mai spune ... mai spune... O fi vreo problema daca ma regasesc in tot ce scrie la zodiac? Daca tot e sa ma regasec cu usurinta nu ati putea sa scrieti ceva de genul "sunt curajoase, increzatoare in ele, reusesc in tot ce isi propun ..." ca poate ma mobilizez mai bine.[alcool] Eu, in calitate de Rac, am urmatoarele probleme: - chiar fac doi pasi inapoi si apoi unul inainte - foare consumator de energie si frustrant - ma supar foarte greu dar daca s-a intamplat e definitiv, fara pic de clocot sau agitatie, mi se lasa o perdea de gheata peste relatia cu pricina si nimic nu poate clinti hotararea, desi nu-mi propun sa fiu intransigenta - nu socializez, mai corect ma oboseste sa cunosc oameni noi la petreceri, iesiri in oras ... am prieteni vechi si incercati care imi sunt de ajuns. Daca e vorba de serviciu insa, intru in contact cu oamenii foarte usor (fac traininguri si consultanta) dar doar atat cat pastram discutia la nivel profesional. Gata! Desi ar mai fi cate ceva ma opresc aici. Mai e cineva asa? [grup] Nana Sim, cu inalte calificari de nasa si matusa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...